آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: درخواست نقشه ماکروفرهای بوش

جهانپور

کاربر
2014-10-16
4
1
ازکلیه تعمیرکاران و کسانی که دسترسی به نقشه یا عکس مدارهای همراه با توضیح ماکروفرهای بوش دارند خواهش میکنم بفرستید متشکرم

amolpana

مدیر بخش تخصصی LED و LCD
مدیر تالار
2010-10-26
2,016
13,710
(تبرستان) آمل
ازکلیه تعمیرکاران و کسانی که دسترسی به نقشه یا عکس مدارهای همراه با توضیح ماکروفرهای بوش دارند خواهش میکنم بفرستید متشکرم

سلام دوست عزیز
در حال حاظر موجود نیست اگر پیدا کردیم حتما!
ولی معمولا شما فقط 1 مارک میخواهید باید از شرکت خودتان یا جایی که برایش کار میکنید تهیه کنید
و در کل تمام مایکرو فر ها اساسا از یک ساختار و قاعده کلی طراحی میشود و نیاز به نقشه تخصصی آن چنانی نیست
فقط نقشه برای درخواست قطعات از شرکت مربوطه بدرد میخوره که اون هم باید شرکت باهاش هماهنگ باشد !
در خدمتم

جهانپور

کاربر
2014-10-16
4
1
با تشکر از مدیربت سایت بابت توجه به درخواست نقشه با وسعت سایت وسوالات متفاوت که مطرح میشود .بله شما درست میفرمایید عمل کرد ماکروفرها یکسان است فقط طراحی ها متفاوت است بردی از بوش موجود است که دستکاری شده وقطعاتی چیده شده است

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amolpana

amolpana

مدیر بخش تخصصی LED و LCD
مدیر تالار
2010-10-26
2,016
13,710
(تبرستان) آمل
با تشکر از مدیربت سایت بابت توجه به درخواست نقشه با وسعت سایت وسوالات متفاوت که مطرح میشود .بله شما درست میفرمایید عمل کرد ماکروفرها یکسان است فقط طراحی ها متفاوت است بردی از بوش موجود است که دستکاری شده وقطعاتی چیده شده است

به نام خدا
در خدمت دوست عزیز هستیم
پس لطفا مدل و مشخصات کامل مایکرو + شماره و مشخصات برد مورد نظر را اعلام تا بررسی گردد اگر پیدا کردم تقدیم میکنم
به صورت گروهی امکان پذیر نیست

بالا