آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: درخواست نقشه شمع پاکن برقی خودرو (کربن زدایی شمع)

علی تحیری 1

کاربر
2012-11-10
494
2,166
تهران- تهران پارس
با سلام:
اگر کسی نقشه شمع پاکن برقی خودرو را دارد لطفا در این تاپیک قرار دهد. لازم به ذکر است که این دستگاه دارای سوراخی به قطر شمع ها بوده و با قرار دادن شمع داخل آن و وصل کردن دستگاه به برق تولید یک ولتاژ قوی نموده و کلیه کربن های آن را گرفته و دیگر احتیاج به سنباده زدن و پاک کردن شمع نیست.

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,794
25,746
با درود //دوست گرامی شمع پاکنهایی که من چند مورد دیدم شمع را به سه نظامش میبندن و یک برس سیمی برقی خیلی نرم شروع به احیای شمع میکرد و لی این مورد که شما میفرمایید را ....؟

علی تحیری 1

کاربر
2012-11-10
494
2,166
تهران- تهران پارس
با درود //دوست گرامی شمع پاکنهایی که من چند مورد دیدم شمع را به سه نظامش میبندن و یک برس سیمی برقی خیلی نرم شروع به احیای شمع میکرد و لی این مورد که شما میفرمایید را ....؟

با سلام خدمت شما کاربر گرامی:
در این نوع شمع پاک کن ها از هیچ گونه برسی، چه دستی و چه برقی استفاده نمی شود، فقط یک ولتاژ قوی ایجاد شده اقدام به برداشتن کربن ها می کند و شمع را بدون هیچ گونه فشار مکانیکی به معنی واقعی تمیز می کند. من قبلا از برس سیمی گرد نرم برنجی که به سه نظام دریل وصل و با چرخش دریل شمع ها را تمیز می کند استفاده کرده ام، اما بخاطر سائیده شدن بخشی از الکترود مثبت شمع مجبور به فیلر گیری می شدم، اما در روش برقی کربن گیری با ولتاژ قوی شمع ها واقعا تمیز و نیاز به فیلر گیری ندارد.

بالا