آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست مدار ردیاب انتنی

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

چگيني

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-05-19
551
1,094
بادرود فراوان به دوستان عرض کنم به خدمت شما وه بنده تا بحال مدار pi و bfoوvlfطراحی کرده ام و الان هم تعمیر کارم تا بحال ندیدم که کسی با ردیاب نتیجه گرفته باشه چونکه واقعا ردیابی وجود نداره اما کسانی که تو گنج هستند اکثرا دروغ میگویند اگر هم برای گنج یابی میروید حتما از فلز یاب استفاده کنید تا شاید به احتمال بسیار بسیار ضعیف چیزی گیرتان بیاد در مورد رد یابها همشون دروغ هست اصلا چنین دستگاهی حقیقت ندارد تا بحال بیش از ۳۰۰ ردیاب دیجیتالی تعمیر کرده ام و دیده ام همش دروغ هست اما من به درخواست مشتری تعمیرش کردم موفق باشید
سلام،جناب ایلیا91
حقیقت را فرمودید،بنده چندین سال این دستگاه های ردیاب را دیدم و تعمیر کردم،مدارات آنها برای این کار توجیح علمی ندارد،خیلی از سایت های داخلی خارجی مطالعه کردم،جمله سایت های فروشنده ایرانی،هیچ بار علمی و یا توجیح علمی و عملی ندیدم،

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,099
74,086
48
ایران
سلام،جناب ایلیا91
حقیقت را فرمودید،بنده چندین سال این دستگاه های ردیاب را دیدم و تعمیر کردم،مدارات آنها برای این کار توجیح علمی ندارد،خیلی از سایت های داخلی خارجی مطالعه کردم،جمله سایت های فروشنده ایرانی،هیچ بار علمی و یا توجیح علمی و عملی ندیدم،
سلام .
دوست عزیز کاملا عملی هست طبق تجربه عملی و علمی برام چند ساله ثابت شده . برید در مورد فیزیک کوانتومی مطالعه کنید . دیگه اطلاعات دیگه نمی دم.

چگيني

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-05-19
551
1,094
سلام .
دوست عزیز کاملا عملی هست طبق تجربه عملی و علمی برام چند ساله ثابت شده . برید در مورد فیزیک کوانتومی مطالعه کنید . دیگه اطلاعات دیگه نمی دم.
سلام
زمان تحصیل در دانشگاه،فیریک مغناطیس هالیدی را با نمره عالی گذراندم،پروژ پایان نامه هم همین فلزیاب و ردیاب ها بوده،آن زمان دستگاه ردیاب omnitrno و Tomasرا که شرکت طلیعه کاوش وارد کننده آن ها بود،با آن شرکت آشنایی کامل داشتم،چندین جلسه جهت مهندسی معکوس همکاری داشتم،مهم ترین قسمتهی دستگاه omnitron ترانسدیوسر بود،با آزمایشی که روی آنها بعمل آوردیم،توجیح علمی قانع کننده ای نداشتند،در عمل هم کارآیی نداشتند،
اطلاعات شما هم برای خودتان محفوظ بماند.
با تشکر از توجه شما.

ایلیا۹۱

VIP+ افتخاری
کاربر
2021-10-16
491
301
جناب اقای جفراس ،فیزیک کوانتو می که با یک ای سی ساده فانکش ژنراتور قابل ردیابی و توجیه نیستند ودر ضمن اگر چنین چیزی عملی بود دیگر این همه تانک روی مین نمی رفت

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,099
74,086
48
ایران
جناب اقای جفراس ،فیزیک کوانتو می که با یک ای سی ساده فانکش ژنراتور قابل ردیابی و توجیه نیستند ودر ضمن اگر چنین چیزی عملی بود دیگر این همه تانک روی مین نمی رفت
به این سادگی هم نیست با فانکشن ! قضیه یه خورده پیچیده تر هست . عملی هست . نظر شما هم برای خودتون محترم است .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا