آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست شماره قطعه

Rezw.Ganji

کاربر vip
کاربر
2022-06-25
84
133
24
- تهران -
t.me
سلام
معمولا شماره آیسی های DC-DC Convertor روی برد DVRهای چینی مشابه یکدیگر است و با تغییر مقاومتهای فیدبک، ولتاژ خروجی آیسی را تغییر می دهند. جهت تست گفتار، شما می توانید شماره آیسی هایی که با دایره نارنجی مشخص کردم را با هم مطابقت کنید و در صورت تشابه، از همان شماره برای آیسی سوخته استفاده فرمایید.
ضمن اینکه با توجه به نزدیکی آیسی مورد نظر با کانکنور تغذیه هارد؛ ولتاژ خروجی آیسی مذکور می بایست 5 ولت باشد.

مشاهده فایل‌پیوست 199693

بطور مثال تصویر برد DVR 16 کانال شارک را پیوسیت می کنم. در این نوع DVR از 5 آیسی DC-DC Convertor استفاده شده که کد همگی آنها IADJG هست؛ ولی با توجه توضیحات فوق، با تغییر مقاومتهای فیدبک خروجی آنها متفاوت می باشد.

مشاهده فایل‌پیوست 199695
کاملا گفته شما درست است

daniyal18

کاربر vip
کاربر
2022-11-26
364
188
29
Yazd
با سلام خدمت دوستان من یه دستگاهDVR homaxyدارم منبه تغذیه ایراد داشته یه قطعه سوخته و شمارش نمیتونم بخونم به شماتیک برد هم دسترسی ندارم دوستانی که موجود دارن میتونن شماره قطعه رو برام بفرستن.ممنونم.عکس برد و محل قطعه رو مشخص کردم.این قطعه مربوط به ورودی برق هست مطمنا.
درود همکار عزیز زیاد واضح نیست تصویر و سیم ها موجود در تصویر مانع دید کامل شده ولیفکر میکنم از مجاورت مدار بتونید شماره رو از خود مدار در بیارید ..

ali135923

کاربر vip
vip
کاربر
2016-08-06
46
25
با درود میشه گفت قطعات تکمیلی را موجود دارم پایه های منفی قطعه رگولاتور خود را مشخص کنید و عکس بگذارید تا در پیدا کردن قطعه کمکتان کنم
درود بر شما در پیام بالا دیتا شیت قطعه رو فرستادم اگر کافی نیست تا بیشتر اطلاعات بدم؟

بالا