آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست توضيح در مورد آي سي HT48R06A-1 مورد استفاده در برد الكترونيكي پنكه SUNNY

hosein41

کاربر vip
کاربر
با سلام متاسفانه سیم پیچ پنکه مورد بحث اتصالی داشته همزمان با اعمال ولتاژ جرقه زده‌ که پس از تعویض سی پیچ برد پنکه تقریبا همه ال ای دی ها با هم روشن میشه همه ولتاژها درسته نظر دوستان چیه؟

فراش

کاربر
2018-05-27
1
0
سلام من هم به این مشکل خوردم ای سی خراب بود عوض کردم منتها الان همه چراغ های ال ای دی روشن میشه و خود به خود کار می‌کنه دور میزنم و فرمان نمیگیره آیا این ای سی ها باید پروگرام بشه یا نه

ت
خوب دوست عزيز من مقاومت 47 اهم و زينر و خازنها را كنترل كردم همه سالم بودن ولي در مدار هيچ مقاومت 270 اهمي نيست (قرمز .بنفش.قهوي......) نبود لطفا اگر امكان دارد در شكل نشان دهيد شايد در بعضي از مدارها كمي تفاوت كند
منتظر جواب شما هستم البته من دوباره براي مدتي از اين پنكه و وسايلم دور هستم ولي به اينترنت دست رس دارم وجواب شما را مطالعه ميكنم و ............
متشكرم
باسلام.امیدوارم این مطلب در آینده مورد استفاده عزیزان قرار بگیره.
مققنز سابخس

سلام بررگواران وافعا داخل پروگرام این ایسیها مشکل داریم راه حل لطف کنید ممنون میشم
عرض ادب و احترام منظور من از ایسی همون میکرو هست که جهت پروگرام باید چه کار کنیم را حل بدید بعد از سوختن ای سی چکار کنم

بالا