آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست اموزش یازیابی اطلاعات

alimori

کاربر
2023-06-04
5
2
اصفهان
سلام. دوستان اکثر فلشها بر اثر ویروسی یا هر اتفاق دیگه میسوزن/ چه راه حل ها و نرم افزار هایی برای استخراج و ریکاوری اطلاعات از فلشهای سوخته وجود داره؟

ghasemi59

مدیر تالار
مدیر تالار
2013-06-26
2,434
1,801
سلام. دوستان اکثر فلشها بر اثر ویروسی یا هر اتفاق دیگه میسوزن/ چه راه حل ها و نرم افزار هایی برای استخراج و ریکاوری اطلاعات از فلشهای سوخته وجود داره؟

alimori

کاربر
2023-06-04
5
2
اصفهان
دوست عزیز ممنون از پاسختون . ولی من میخام اطلاعات فلش سوخته رو استخراج کنم. چون خیلی لازمه.

مهرزاد قائم مقامی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-08-31
272
528
بوشهر
دوست عزیز ممنون از پاسختون . ولی من میخام اطلاعات فلش سوخته رو استخراج کنم. چون خیلی لازمه.
درود
فلش ها از سلول های ترانزیستوری برای نگه داری داده استفاده میکنن
در اغلب مواقع که فلش ها دچار مشکل جدی میشن(بخصوص سوختن بافر حافظه) برگردوندن اطلاعاتشون امکان پذیر نیست
حتی کسانی که کار ریکاوری هارد میکنن معمولا فلش قبول نمیکنن
حالا اگر فلش دیتکت میشد شاید راهی میداشت

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: alimori

alimori

کاربر
2023-06-04
5
2
اصفهان
درود
فلش ها از سلول های ترانزیستوری برای نگه داری داده استفاده میکنن
در اغلب مواقع که فلش ها دچار مشکل جدی میشن(بخصوص سوختن بافر حافظه) برگردوندن اطلاعاتشون امکان پذیر نیست
حتی کسانی که کار ریکاوری هارد میکنن معمولا فلش قبول نمیکنن
حالا اگر فلش دیتکت میشد شاید راهی میداشت
دوست عزیز خب حالا اگه بخاییم فلش سوخته رو تعمیر کنیم ک توسط سیستم هم شناسایی نمیشه. اینو باید چیکار کرد ک لااقل فلش سوخته توسط کامپیوتر شناسایی بشه؟
از برنامه ChipGenius_هم استفاده کردم ولی فلش رو شناسایی نمیکنه ک لااقل ببینم مدل چیپستش چیه

ghasemi59

مدیر تالار
مدیر تالار
2013-06-26
2,434
1,801
دوست عزیز خب حالا اگه بخاییم فلش سوخته رو تعمیر کنیم ک توسط سیستم هم شناسایی نمیشه. اینو باید چیکار کرد ک لااقل فلش سوخته توسط کامپیوتر شناسایی بشه؟
از برنامه ChipGenius_هم استفاده کردم ولی فلش رو شناسایی نمیکنه ک لااقل ببینم مدل چیپستش چیه
دروود طبق اموزش بنده اگر شناسایی و جواب نمیده به گفته شده هیچ راهی ندارید وترمییم به صرفه نیست .همواره از اطلاعات مهم باید بکاب تهیه کرد یاروی کامبیوتر ویا فلش دیگر تا بیش بیبی همچین مواردیو کرده باشین.

مهرزاد قائم مقامی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-08-31
272
528
بوشهر
اینو نوشتم دیگه
بر گردوندن اطلاعاتش امکان پذیر نیست

alimori

کاربر
2023-06-04
5
2
اصفهان
نرم افزرا تخصصی برای باز گرداندن و ریکاوری اطلاعات فلشهای اسیب دیده و یا شکسته چیا هستن؟

ghasemi59

مدیر تالار
مدیر تالار
2013-06-26
2,434
1,801
نرم افزرا تخصصی برای باز گرداندن و ریکاوری اطلاعات فلشهای اسیب دیده و یا شکسته چیا هستن؟
سرچ دراینترنت ببینید چیاربراتون میاره ،هرشرکت برند خاص خود اون فلش ونرم افزارشو داره ببینیدچیا پیدا میکنید تست کنید انشالاه شاید مشکلتون حابشه.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: alimori

alimori

کاربر
2023-06-04
5
2
اصفهان
ی فلش مموری دارم مدل vetro tool ک توسط ChipGenius_ شناسایی میشه ولی تو سیستم کامپیوتر درایوش نشون داده نمیشه.علتش چیه؟

بالا