آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: درخواست اعلام نظر در رابطه با سیستم درب بازکن بیسیم با قابلیت نصب در پروژه های چند صد کاربری

Irandvb

کاربر vip
کاربر
2018-01-06
24
14
سلام برای شروع یک پروژه کارشناسی ارشد نیاز به این دارم که بررسی کنم آیا سیستم درب بازکن بیسیم که قابلیت اتصال چند صد کاربری دارد قبلا در ایران ساخته شده است یا نه . از دو شرکت فعال در این زمینه پرسیدم چنین محصولی نداشتند لذا تصور کردم شاید افراد این انجمن تجربیات مکملی داشته باشند . اگر چنین محصولی در بازار ایران دیده اید و یا در محصولات خارجی داخل ایران دیده اید لطفا راهنمایی بفرمایید و اصولا نظرتون را بفرمایید این محصول چقدر ممکن است خواهان داشته باشد .

aminreno

VIP+ افتخاری
کاربر
سلام برای شروع یک پروژه کارشناسی ارشد نیاز به این دارم که بررسی کنم آیا سیستم درب بازکن بیسیم که قابلیت اتصال چند صد کاربری دارد قبلا در ایران ساخته شده است یا نه . از دو شرکت فعال در این زمینه پرسیدم چنین محصولی نداشتند لذا تصور کردم شاید افراد این انجمن تجربیات مکملی داشته باشند . اگر چنین محصولی در بازار ایران دیده اید و یا در محصولات خارجی داخل ایران دیده اید لطفا راهنمایی بفرمایید و اصولا نظرتون را بفرمایید این محصول چقدر ممکن است خواهان داشته باشد .

ا، نوع ریموتیش هست تا Rfid و...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Irandvb

ali.zohuri

کاربر vip
کاربر
2020-11-20
60
90
32
با سلام
من چندین سال پیش همچین پروژه ای رو برا خودم تعریف کردم و ساختم برا ساختمان خودمون
قابلیت تعریف ریموت و همچنین کیبوردی داشت تا کسی که میخواد بدون ریموت در باز کنه با زدن رمز باز ش کنه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Irandvb

Irandvb

کاربر vip
کاربر
2018-01-06
24
14
سلام مهندس ، منظورم از نوعی هست که ارتباط بین پنل جلوی درب با مانیتور داخل واحد صوت و تصویرش بیسیم باشد . آیا چنین محصولی در بازار هست؟

Irandvb

کاربر vip
کاربر
2018-01-06
24
14
سلام مهندس اگر امکانش را داشتید اطلاعاتش را شر بفرمایید .

بالا