آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

درخواست اسیلوسکوپ

مجید89

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-14
799
4,105
شمال
با درود ///دوست گرامی قیمت مد نظرتون واسه خرید را اعلام فرمایید /

با تشکر از جناب قائدی، راستش منتظر نظرات شما در زمینه قیمتش هم هستم. به نظر شما که دستی بر آتش دارین و به عبارتی دستتون توی بازاره، تا چه حدود قیمتی اگه پیدا بشه منطقی و به صرفه هست که بخرم؟

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,799
25,778
با تشکر از جناب قائدی، راستش منتظر نظرات شما در زمینه قیمتش هم هستم. به نظر شما که دستی بر آتش دارین و به عبارتی دستتون توی بازاره، تا چه حدود قیمتی اگه پیدا بشه منطقی و به صرفه هست که بخرم؟

با درود //دوست گرامی من قائدی نیستم طاهری هستم در خدمتتون:32000000:/در مورد قیمت هم اوسکوپ انالوگ از حدود 150 میتونید پیدا کنید تا حدود 4 میلیون /شما اسکوپ چند مگ /چند کانال/لامپی باشه یا ترانزیستور و ایسی /چینی باشه و یا ماک اصلی همه اینها ملاک هستش /یکی از بچه ها یدونه صا ایران 20 مگ دو کانال ماه پیش خرید 400 تمیز هم بود ولی پراپ نداشت

مجید89

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-14
799
4,105
شمال
دوست گرامی من قائدی نیستم طاهری هستم در خدمتتون
بله جناب طاهری واقعاً عذر میخوام بی دقتی کردم.

شما اسکوپ چند مگ /چند کانال/لامپی باشه یا ترانزیستور و ایسی /چینی باشه و یا ماک اصلی همه اینها ملاک هستش/یکی از بچه ها یدونه صا ایران 20 مگ دو کانال ماه پیش خرید 400 تمیز هم بود ولی پراپ نداشت
راستش میخوام یه چیزی باشه که برام کار کنه. کار آزمایشگاهی و تاحدی تعمیراتی. فکر میکنم همون حدود 20 مگ دو کانال چیز خوبی باشه. اگه یکی مثل اون با همچین قیمتی گیرم بیاد خیلی خوبه. خیلی خوشحال میشم اگه موردی سراغ داشتین، معرفی بفرمایین.

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,799
25,778
با درود //اگر انتظار زیادی نداشته باشدی همون 20 مگ جواب کارتون را میده /چه توی کارهای تعمیراتی و چه ازمایشگاهی /موردی هم به پستم خورد خبرتون میکنم

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,799
25,778
همین لیدر هم که چند پست قبل یکی از دوستان داره شاید به کارتون بیاد مارکش هم خوبه

مجید89

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-14
799
4,105
شمال
با درود //اگر انتظار زیادی نداشته باشدی همون 20 مگ جواب کارتون را میده /چه توی کارهای تعمیراتی و چه ازمایشگاهی /موردی هم به پستم خورد خبرتون میکنم
خیلی ممنونم.
بله من هم همین فکر رو میکنم. منتظر نظر و خبرتون هستم.

همین لیدر هم که چند پست قبل یکی از دوستان داره شاید به کارتون بیاد مارکش هم خوبه

بله به ایشون پیغام دادم که مشخصاتش رو برام بفرستن ولی هنوز خبری نشده و من منتظرم.
از اینکه به درخواستم توجه کردین خیلی خیلی ممنونم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: V.GHAEDY
بالا