آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست آپدیت فریمور دی وی آر داهوا

avazeghoo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-10-03
1,183
963
درود

دوستان یک دی وی آر داهوا به مدل dh-hvr5108hs دارم میخوام به آخرین ورژن آپدیت کنم

توی سایتش چندین مدل رو میاره نمیدونم کدوم نرم افزار مناسب دستگاه منه اگه امکانش هست نرم افزار مناسب رو برام بذارین ممنون میشم

ضمنا اونایی که توی سایت داهوا وجود داره همشون یک سری پسوند دیگه دارن که روی برچسب دستگاه من اونا رو ننوشته

avazeghoo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-10-03
1,183
963
اینم عکس از برچسب دستگاه

پیوست‌ها

• 319.9 کیلوبایت بازدیدها: 9

karimjavvy

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-06-19
487
879
قم
سلام
اگر زبان فارسی داره ممکنه زبان فارسی رو از بین ببره .
اگر براتون مهم نیست می تونید از این فایلی که ارسال می کنم بهره ببرید .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: avazeghoo

karimjavvy

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-06-19
487
879
قم
خدمت شما

از این لینک جهت دانلود استفاده کنید .

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:
  • Like

avazeghoo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-10-03
1,183
963
درود بر شما اگه فارسی داشته باشه خیلی بهتره استاد

avazeghoo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-10-03
1,183
963
خدمت شما از این لینک جهت دانلود استفاده کنید .

درود بر شما

مهندس جان من این نرم افزار رو زدم همونطور که فرمودید زبان انگليسی شد و فارسی از بین رفت

الان دوتا مشکلی که از قبل داشتم هنوز پابرجاست اول اینکه میخوام دستگاه رو ریست فاکتوری کنم چون دوتا یوزر براش تعریف شده پسورد یوزر اول که ادمین هست رو ندارم و از طریق یوزر دوم که برام ساخته بودن نمیتونم دستگاه رو ریست کنم

راهی هست که بشه دستگاه رو به تنظیمات کارخونه برگردوند طوری که مشکل مک پیدا نکنه چون انتقال تصویر هم دارم

مشکل دوم اینه که هر وقت برق دستگاه قطع میشه تنظیمات ساعت و تاریخ دستگاه برمیگرده به سال 2000 باطری بک آپ هم سکه ای نیست و روی برد لحیم شده

من باطری رو خارج کردم که یه دونه دیگه تهیه کنم لطفا مشخصات باطری رو بهم بفرمایید و اینکه باطری رو برداشتم بازم روی مدار پایه مثبت باطری هیچ ولتاژی نداره

نباید ولتاژی باشه که باطری رو شارژ کنه؟

باغچقی

کاربر vip
vip
کاربر
2021-11-09
2
1
28
درود بر شما

مهندس جان من این نرم افزار رو زدم همونطور که فرمودید زبان انگليسی شد و فارسی از بین رفت

الان دوتا مشکلی که از قبل داشتم هنوز پابرجاست اول اینکه میخوام دستگاه رو ریست فاکتوری کنم چون دوتا یوزر براش تعریف شده پسورد یوزر اول که ادمین هست رو ندارم و از طریق یوزر دوم که برام ساخته بودن نمیتونم دستگاه رو ریست کنم

راهی هست که بشه دستگاه رو به تنظیمات کارخونه برگردوند طوری که مشکل مک پیدا نکنه چون انتقال تصویر هم دارم

مشکل دوم اینه که هر وقت برق دستگاه قطع میشه تنظیمات ساعت و تاریخ دستگاه برمیگرده به سال 2000 باطری بک آپ هم سکه ای نیست و روی برد لحیم شده

من باطری رو خارج کردم که یه دونه دیگه تهیه کنم لطفا مشخصات باطری رو بهم بفرمایید و اینکه باطری رو برداشتم بازم روی مدار پایه مثبت باطری هیچ ولتاژی نداره

سلام باطری cr1220 پلیت دار تهیه کنید.
برای مک هم فایل فلش دستگاه رو گیر بیارد و وقتی که دارید دستگاه رو فلش میکنه در داخل پروگرامر مک رو تغییر بدید و همین مک روی لیبل دستگاه رو وارد کنید.

• Like

karimjavvy

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-06-19
487
879
قم
درود بر شما

سلام
ابتدا فرمایشات دوستمون رو اجرا کنید اگر موفق نشدید فایل فلش دستگاه رو در خصوصی ارسال کنید .
در مورد باطری هم این نوع باطری ها شارژی نیست و بعد از مدتی ولتاژشون از دست میره که باید تعویض کنید .
در مورد فارسی ساز دستگاهتون نمی دونم من یکسری از داهوا ها رو فارسی کردم اگر تو لیست بود که براتوون می فرستم ولی اگر نبود باید صبر کنید تا مشتری برای این دستگاه باشه که ارزش درست کردن فارسی ساز رو داشته باشه .

avazeghoo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-10-03
1,183
963
سلام
ابتدا فرمایشات دوستمون رو اجرا کنید اگر موفق نشدید فایل فلش دستگاه رو در خصوصی ارسال کنید .
در مورد باطری هم این نوع باطری ها شارژی نیست و بعد از مدتی ولتاژشون از دست میره که باید تعویض کنید .
در مورد فارسی ساز دستگاهتون نمی دونم من یکسری از داهوا ها رو فارسی کردم اگر تو لیست بود که براتوون می فرستم ولی اگر نبود باید صبر کنید تا مشتری برای این دستگاه باشه که ارزش درست کردن فارسی ساز رو داشته باشه .
درود بر شما

مهندس جان فایل فلش رو براتون ارسال کنم میتونید پسورد رو برام حذف کنید؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: NICHICON

avazeghoo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-10-03
1,183
963
درود بر
سلام
◽️

مهندس جان با فایل ویرایش شده شما پسورد حذف شد و انتقال تصویر هم اوکی هست

خیلی خیلی از لطف شما سپاسگزارم 🙏🙏🙏

بالا