آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

دانلود: دامپ مودم TP-Link W8961N(EU) Ver:4.0

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775
سلام و خسته نباشید مدتی هستش که اینترنت بیست نت یا مخابرات رو گرفتم یک مودم TP_Link مدل 8951ND داشتم هر از چند ساعتی قطع میشد اینترنت کلی تماس با پشتیبانی داشتم بالاخره یک مودم TP_LInk دیگه خریدم مدل 8961N ورژن 4 اونم همین مشکل رو داره دیگه کلافه شدم تماس هم میگیرم میگن مشکل از سمت ما نیست ولی جالبیش اینه که از یکی از دوستان مودم Tenda قرض گرفتم اون اصلا مشکلی نداره و قطعی نداره حالا من موندم توش آیا مودم های TPLink این مشکل رو دارن ؟ آخه مگه میشه مودم نو و آکبند همین مشکل رو داشته باشه؟ یا اینکه ISP داره روی مودم های TPLINK خطا میندازه؟ لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم.
دوست عزیز
مودم را از طریق لینک زیر از طریق کابل شبکه به آخرین ورژن آپدیت کنید
سپس از طریق منو مودم را ریست و مجدد کانفیگ کنید
سیم جدا از ورودی کابل تلفن بکشید و مودم را بدون تلفن و نویزگیر وصل کنید و تست بگیرید

pouria_bayat

کاربر
2023-10-20
4
1
شیراز
دوست عزیز
مودم را از طریق لینک زیر از طریق کابل شبکه به آخرین ورژن آپدیت کنید
سپس از طریق منو مودم را ریست و مجدد کانفیگ کنید
سیم جدا از ورودی کابل تلفن بکشید و مودم را بدون تلفن و نویزگیر وصل کنید و تست بگیرید
سلام وقت بخیر از اینکه وقت گذاشتید و پاسخ دادید ممنونم، من اینکار رو کردم قبلا آپدیت کرده بودم مجددا آپدیت کردم، به پریز دیگه ای وصل کردم و بدون نویز گیر هم تست کردم اتفاقی که میفته اینه وقتی از مودم Tenda استفاده میکنم هیچ مشکلی وجود نداره ولی وقتی از مودم Tplink استفاده میکنم و دیتای زیادی دریافت میشه این مشکل بوجود میاد به عنوان مثال زمانی که فیلم آنلاین از طریق اینترنت مشاهده میشه و از نرم افزار متاتریدر (فارکس) توی لپ تاب استفاده میشه این مشکل بوجود میاد و قطعی بوجود میاد نظری ندارید؟

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775
سلام وقت بخیر از اینکه وقت گذاشتید و پاسخ دادید ممنونم، من اینکار رو کردم قبلا آپدیت کرده بودم مجددا آپدیت کردم، به پریز دیگه ای وصل کردم و بدون نویز گیر هم تست کردم اتفاقی که میفته اینه وقتی از مودم Tenda استفاده میکنم هیچ مشکلی وجود نداره ولی وقتی از مودم Tplink استفاده میکنم و دیتای زیادی دریافت میشه این مشکل بوجود میاد به عنوان مثال زمانی که فیلم آنلاین از طریق اینترنت مشاهده میشه و از نرم افزار متاتریدر (فارکس) توی لپ تاب استفاده میشه این مشکل بوجود میاد و قطعی بوجود میاد نظری ندارید؟
دوست عزیز گفتی مودم رو نو خریدی ؟؟؟
هر وقت خواستی یک مودم نو خریداری کنید حتما به مدل پشت و ورژن توجه کن ,چک کنید تولید مودم مربوط به چه تاریخی و تا چه تاریخی براش آپدیت اومده
این مودم اخرین بروز رسانی که براش اومده مربوط به 2012 هست . دمشون گرم که دارن اکبند میفروشن
این ایراد میتونه مربوط به این قسمت ها باشه
آداپتور مودم حتی در صورت سالم بودن بایه آداپتور سالم تست کنید
داغ شدن ای سی های مودم حالا بیشتر ای سی LAN توی این مدل ای سی وای فای و خود پردازنده که باتوجه به سالم بودن خازن ها , آداپتور و نداشتن لحیم سردی یا باید تعویض کنید یا بشه با گذاشتن هیت سینک رو ای سی مشکل حل شه
خراب بودن فریمور مودم که با فلش کردن ای سی مربوطه حل می شود
و مورد اخر میتونه بخاطر قدیمی بودن فریمور باشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mostafahe

pouria_bayat

کاربر
2023-10-20
4
1
شیراز
سلام مجدد کارتن پشت مودم رو چک کردم
دوست عزیز گفتی مودم رو نو خریدی ؟؟؟
هر وقت خواستی یک مودم نو خریداری کنید حتما به مدل پشت و ورژن توجه کن ,چک کنید تولید مودم مربوط به چه تاریخی و تا چه تاریخی براش آپدیت اومده
این مودم اخرین بروز رسانی که براش اومده مربوط به 2012 هست . دمشون گرم که دارن اکبند میفروشن
این ایراد میتونه مربوط به این قسمت ها باشه
آداپتور مودم حتی در صورت سالم بودن بایه آداپتور سالم تست کنید
داغ شدن ای سی های مودم حالا بیشتر ای سی LAN توی این مدل ای سی وای فای و خود پردازنده که باتوجه به سالم بودن خازن ها , آداپتور و نداشتن لحیم سردی یا باید تعویض کنید یا بشه با گذاشتن هیت سینک رو ای سی مشکل حل شه
خراب بودن فریمور مودم که با فلش کردن ای سی مربوطه حل می شود
و مورد اخر میتونه بخاطر قدیمی بودن فریمور باشه
سلام کارتن پشت مودم رو چک کردم تاریخ نزده بود ولی توی دفترچه تاریخ 2022 خورده بود هرچند نزده بود تاریخ ساخت فقط سال 2022 ذکر شده بود، مدل مودم جدیدی که خریدم 8961 هستش و مودم Tenda خیلی قدیمی هستش و راحت جواب میده من با استفاده از دستور Tracert به Dns گوگل خروجی زیر رو گرفتم که پیوست کردم بر اساس خروجی پیوست چیزی متوجه میشید (تریس در زمان قطعی و مشکل گرفته شده)؟
یادم رفت بگم فریم ور نسخه اولیه خودش 2022 بود بعد از اون هم نسخه جدیدی نیومده.

پیوست‌ها

• 82.2 کیلوبایت بازدیدها: 18
آخرین ویرایش:

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775
نه درسته من فکر کردم مدل 8951N هست
مودم الان مدل 8961 ورزن 4 هست درسته ؟
مودم هنوز گارانتی داره ؟
8961 هم تا 2015 اپدیت داره شما برید تو تنظیمات مودم از اونجا چک کنیید ببینید ورژن چند هست

آخرین ویرایش:

pouria_bayat

کاربر
2023-10-20
4
1
شیراز
نه درسته من فکر کردم مدل 8951N هست
مودم الان مدل 8961 ورزن 4 هست درسته ؟
مودم هنوز گارانتی داره ؟
8961 هم تا 2015 اپدیت داره شما برید تو تنظیمات مودم از اونجا چک کنیید ببینید ورژن چند هست
سلام مودم ورژن 4 هستش و متاسفانه فاقد گارانتی شرکتی ایرانی هستش.
Firmware Version​
:​
3.1.0 Build 210205 Rel.03549

بالا