آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: خطای E24درماکروفرسامسونگ مدل CQ4260

علی آبادی

کاربر
2014-07-17
71
102
دستگاه موردنظررو که استارت میکنم شروع به کارکرده وبعداز یک دقیقه خطایE24رامیدهد.که مربوط به اتصال کوتاه سنسور خنک کنندگی میباشد.منظورازسنسورهمان فن خنک کنندگی میباشد؟ ضمنارله های مربوط به فن تعویض شده.ازدوستان ممنون میشم راهنمایی کنید.

Image000.jpg
Image001.jpg

amolpana

مدیر بخش تخصصی LED و LCD
مدیر تالار
2010-10-26
2,016
13,711
(تبرستان) آمل
به نام خدا
سلام دوست گرامی
لطفا از اول عیب دستگاه را کامل توضیح
و شرح کارهای انجام شده را بفرمایید
متوجه نشدم الان fan دستگاه اتصال بود؟

علی آبادی

کاربر
2014-07-17
71
102
باسلام.عرض به حضورتون که زمانی که دستگاه رواستارت میکنم چنددقیقه شروع به کار کرده وخطایE24رومیده این خطا رو ازروی کاتالوگ که نگاه کردم نوشته این خطا مربوط به فن وسنسور خنک کنندگی میباشد.ولی هم فن سالمه وهم رله هایی که برق رو به فن میده.حالا به نظر شماچیکارکنم؟اینم عکس فن هستش که ازبالا گرفتم.فن موردنظرمگنترون رو سردمیکنه.
Image000.jpgImage001.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amolpana

amolpana

مدیر بخش تخصصی LED و LCD
مدیر تالار
2010-10-26
2,016
13,711
(تبرستان) آمل
باسلام.عرض به حضورتون که زمانی که دستگاه رواستارت میکنم چنددقیقه شروع به کار کرده وخطایE24رومیده این خطا رو ازروی کاتالوگ که نگاه کردم نوشته این خطا مربوط به فن وسنسور خنک کنندگی میباشد.ولی هم فن سالمه وهم رله هایی که برق رو به فن میده.حالا به نظر شماچیکارکنم؟اینم عکس فن هستش که ازبالا گرفتم.فن موردنظرمگنترون رو سردمیکنه.

به نام خدا
سلام دوست گرامی
متاسفانه اطلاعات این دستگاه را ندارم بررسی کنم
شما هم که متاسفانه اطلاعات ناقص دادید
و کارهایی که انجام دادید را اعلام نکردید !
دوست عزیز در این زمان که کار میکند آب گرم میشود
مگنترون ترانس و ... سالم است ؟
توجه کنید سنسور های مربوط به تشحیص گرمای مگنترون ترانس و ... به برد سیستم کنترل میرود یا در مسیر ولتاژ اصلی قرار دارد این سنسور ها بررسی کامل شود ؟
آخرین ویرایش:

علی آبادی

کاربر
2014-07-17
71
102
باسلام خدمت دوستان.ایراد در یک سنسور حرارتی بود که سرسنسور داخل محفظه حرارتی قرار داشت که سر اون بخاطر اشعه سوخته بود.حالا باکشیدن سمباده برروی اون وبستن دوباره به ماکروفرمشکل حل شد ولی به نظر من باید تعوض گردد.

بالا