آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

خرید المنت جهت ساخت هیتر تعویض led چیپ لامپهای led

pars598

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2013-02-17
270
269
سلام دوستان
میشه بفرمایید که از چه نوع المنت ارزان قیمتی در ساخت هیتر تعویض ال ای دی لامپهای ال ای دی استفاده کرد و این المنت رو باید از کجا تهیه کنم؟

لطفا" سایتهای فروش این االمنت رو معرفی کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: meigoon

ghasemi59

مدیر تالار
مدیر تالار
2013-06-26
2,434
1,806
سلام دوستان
میشه بفرمایید که از چه نوع المنت ارزان قیمتی در ساخت هیتر تعویض ال ای دی لامپهای ال ای دی استفاده کرد و این المنت رو باید از کجا تهیه کنم؟

لطفا" سایتهای فروش این االمنت رو معرفی کنید
درود دوست عزیزشمامیتونید از فروشگاههای سایت ببینید موجوده تهیه کنید واگرهم تهران هستین بازارتوپخانه یاهمان امام خمینی حورتهیه کنید ،غیرحضوری هم باسرچ درگوگل سفارش اینترنتی تهیه کنید موفق باشید.

ali hoshmand

کاربر vip
کاربر
2014-01-27
221
272
سلام من رفتم لاله زار پاساژ اریکسون المنت میله ای خریدم یه الومنیوم مته زدم المنت رو کوبیدم توی سوراخ اگه میخواید عکس بزارم

ali hoshmand

کاربر vip
کاربر
2014-01-27
221
272
۲۰۲۳۰۴۰۹_۱۲۵۷۴۵.jpg

۲۰۲۳۰۴۰۹_۱۲۵۷۲۵ (1).jpg

infoshinfo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2010-02-07
782
1,316
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pars598

ali hoshmand

کاربر vip
کاربر
2014-01-27
221
272
من از المنت فشنگی استفاده گردم اون جعبه هم باکس هست که خریدم و المنت 220 ولت هست و ترموستات هم مدلش توی عکس هست و دوتا جراغ سیگنال
اگه امروز میخواستم اینو بسازم میرفتم سمساری یه اتوی قدیمی میخریدم با سنگ فرز نوک و پهلو هاشو میبوریدم با باکس پاور گامپیوتر براش پایه میساختم ترموستات اتو رو بجای کف روی لبه برش خورده نصب میکردم
و تمام کلا با 100 هزار تمن جمع میشود برای تغییر وات المنت هم المنتش ارزونه چند سانت بهش اضافه میکردم کندتر گرم بشه
ماژول هم برای نمایش دما شاید میزاشتم که دما رو خوب نشون میداد
در کل روی اتو قدیمی گار کن همچیز رو باهم داره فقط باید تغییر بدیش

pars598

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2013-02-17
270
269
من از المنت فشنگی استفاده گردم اون جعبه هم باکس هست که خریدم و المنت 220 ولت هست و ترموستات هم مدلش توی عکس هست و دوتا جراغ سیگنال
اگه امروز میخواستم اینو بسازم میرفتم سمساری یه اتوی قدیمی میخریدم با سنگ فرز نوک و پهلو هاشو میبوریدم با باکس پاور گامپیوتر براش پایه میساختم ترموستات اتو رو بجای کف روی لبه برش خورده نصب میکردم
و تمام کلا با 100 هزار تمن جمع میشود برای تغییر وات المنت هم المنتش ارزونه چند سانت بهش اضافه میکردم کندتر گرم بشه
ماژول هم برای نمایش دما شاید میزاشتم که دما رو خوب نشون میداد
در کل روی اتو قدیمی گار کن همچیز رو باهم داره فقط باید تغییر بدیش
سلام دوست عزیز
تشکر بابت توضیحات خوبتون از نظر هزینه و کیفیت گزینه اتو بهترین هست و آیا میشه به جای ترموستات خودش از دیمر 4000وات برای کنترل دمای المنت اتو استفاده کرد؟ یا اینکه هم از ترموستات خود اتو و هم از دیمر به صورت همزمان میشه برای کنترل دمای المنت اتو بهره برد؟

بالا