آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

خرابی محافظ برق شرکت میکرو

electronium

VIP+ افتخاری
کاربر
2020-07-30
1,048
2,874
32
یا اینکه از مشتری بخواید که میکروکنترلر از تعمیرکار قبلی برگردونه.
این مورد به نظر بنده وجهه خوبی نداره
تعمیرکار اول اگه دستگاه خاموش تحویل گرفته باشه میتونه هرچی بگه مشتری رو قانع کنه
به نظر بنده به دردسر مادی و معنویش چه برای این تعمیرکار چه برای مشتری و چه برای تعمیرکار اول نمی ارزه
به مشتری بگید کمتر بیشتر با تعمیرکار اول راه بیاد

HS13&86

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2021-03-31
731
1,427
استان گلستان
این مورد به نظر بنده وجهه خوبی نداره
تعمیرکار اول اگه دستگاه خاموش تحویل گرفته باشه میتونه هرچی بگه مشتری رو قانع کنه
به نظر بنده به دردسر مادی و معنویش چه برای این تعمیرکار چه برای مشتری و چه برای تعمیرکار اول نمی ارزه
به مشتری بگید کمتر بیشتر با تعمیرکار اول راه بیاد
اگر هدف حفظ وجهه و اقتدار باشه، فرمایش شما درست هست.
اما اگر به هر قیمت تعمیر کردن باشه دیگه بحث همینه.

البته اگر دوستمون دستگاه رو به مشتری برگردونه و مشتری هم دستگاه ببره جای دیگه و تعمیرکار بعدی بگه که تعمیر کار قبلی قطعه ای برداشته باز هم سو ظن متوجه هر دو تعمیرکار خواهد شد که از نظر آبرو داری و اعتبار خوب نیست.

electronium

VIP+ افتخاری
کاربر
2020-07-30
1,048
2,874
32
اگر هدف حفظ وجهه و اقتدار باشه، فرمایش شما درست هست.
اما اگر به هر قیمت تعمیر کردن باشه دیگه بحث همینه.

البته اگر دوستمون دستگاه رو به مشتری برگردونه و مشتری هم دستگاه ببره جای دیگه و تعمیرکار بعدی بگه که تعمیر کار قبلی قطعه ای برداشته باز هم سو ظن متوجه هر دو تعمیرکار خواهد شد که از نظر آبرو داری و اعتبار خوب نیست.
متاسفانه بله به هرقیمت هست واقعیت همینه
دیگه بر حسب تجربه اون چیزی که درسته رو قبلش عنوان کردم
تا جلوی جر و بحث مشتری با تعمیرکار دوم ..اول گرفته بشه

آخرین ویرایش:

mehdi avay

کاربر vip
کاربر
2013-01-10
162
126
39
خراسان شمالی شیروان
مرسی از توضیحات کاملتون
طبیعی هست.
همون‌طور که گفتم در محافظ های دیجیتالی میکروکنترلر از خانواده PIC استفاده شده که چند حالت جز 16F676 و 16F630 و دو سه مدل دیگه ندارن.
تنها راه این هست که از برد اوراقی مشابه میکروکنترلر جایگزین کنید یا اینکه از مشتری بخواید که میکروکنترلر از تعمیرکار قبلی برگردونه.
متاسفانه با توجه به اینکه در ۹۹ درصد موارد میکروکنترلر مورد استفاده قفل شده امکان خریدن میکروکنترلر نو و پروگرام کردن وجود نداره چون در حقیقت فایل پروگرام این میکروکنترلر ها وجود نداره.

mehdi avay

کاربر vip
کاربر
2013-01-10
162
126
39
خراسان شمالی شیروان
متاسفانه بله به هرقیمت هست واقعیت همینه
دیگه بر حسب تجربه اون چیزی که درسته رو قبلش عنوان کردم
تا جلوی جر و بحث مشتری با تعمیرکار دوم ..اول گرفته بشه
نه اتفاقا من با مشتری صحبت کردم خودش واقف شد ب موضوع که یک آیسی از مدار کم شده شهر ماهم کوچیکه همه همو میشناسن و کسی در کار خرابکاری می‌کنه رو با انگشت نشون میدن . درسته شخصا آماتور هستم اما آبروی ناقابلی جمع کردم و مشتریم اعتماد داره ب صداقتم . ولی خب از جایی که خیلی این محافظ رو دوست داره خیلی دوست داره تعمیر بشه منم نگه داشتم تا ببینم چی میشه

بالا