آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

خاموشی گوشی پاناسونیک مدل KX-TCA122CX

sga1

کاربر
2011-01-16
57
130
ارومیه
با سلام خدمت اساتید گرامی.
یه گوشی پاناسونیک مدل TCA122CX دارم که آب خورده و خاموشه تمام قطعات قابل تست رو تست کردم و همگی سالمن و حتی یک قطعه هم ایراد نداشت اگه ممکنه برا عیب یابی راهنمایی فرمایید و در صورت امکان نقشه این مدل و فایل ایپرام اون رو هم آپلود کنید آی سی ایپرام 24C64AN هستش.
با تشکر.

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
با سلام خدمت اساتید گرامی.
یه گوشی پاناسونیک مدل TCA122CX دارم که آب خورده و خاموشه تمام قطعات قابل تست رو تست کردم و همگی سالمن و حتی یک قطعه هم ایراد نداشت اگه ممکنه برا عیب یابی راهنمایی فرمایید و در صورت امکان نقشه این مدل و فایل ایپرام اون رو هم آپلود کنید آی سی ایپرام 24C64AN هستش.
با تشکر.

دوست عزیز ابتدا باطری را بیرون بیاورید و گوشی را در شارژ نگذارید سپس اگر گوشی شما تازه اب خورده ابتدا برد ان را 24 ساعت جلوی کولر گازی و یا به مدت 2 ساعت با دستگاه دمنده خشک کنید سپس با تینر 10000 یا 20000 فوری ابتدا شستشو دهید و 8 تا 12 ساعت بگذارید خشک شود و سپس با هیتر و دمای ملایم برد را خشک کنید و دوباره می توانید از گوشی استفاده کنید

با تشکر

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sga1

maryam_teh0

کاربر
2012-03-16
144
513
گوشی رو بعد از خشک شدن بدون باطری روی شارژ بزار ببین صفحه میاد یا نه.نتیجه رو بگو تا بعدشو بگم

sga1

کاربر
2011-01-16
57
130
ارومیه
دوست عزیز ابتدا باطری را بیرون بیاورید و گوشی را در شارژ نگذارید سپس اگر گوشی شما تازه اب خورده ابتدا برد ان را 24 ساعت جلوی کولر گازی و یا به مدت 2 ساعت با دستگاه دمنده خشک کنید سپس با تینر 10000 یا 20000 فوری ابتدا شستشو دهید و 8 تا 12 ساعت بگذارید خشک شود و سپس با هیتر و دمای ملایم برد را خشک کنید و دوباره می توانید از گوشی استفاده کنید

با تشکر

با تشکر از شما دوست گرامی ولی تمام این موارد رو قبلا انجام دادم ولی بازم گوشی خاموشه.

sga1

کاربر
2011-01-16
57
130
ارومیه
گوشی رو بعد از خشک شدن بدون باطری روی شارژ بزار ببین صفحه میاد یا نه.نتیجه رو بگو تا بعدشو بگم

گوشی بدون باطری رو شارژ گذاشتم و هیچ عکس العملی دیده نشد و ال سی دی هم تصویر نداره ولی وقتی باطری روش میزارم و کلید روشن رو نگه میدارم یک ثانیه ال ای دی های تلفن و نور صفحه روشن میشه و بعدا خاموش میشه و هیچ کاری انجام نمیده.
در صورت امکان بیشتر راهنمایی فرمایید.
با تشکر.

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
گوشی بدون باطری رو شارژ گذاشتم و هیچ عکس العملی دیده نشد و ال سی دی هم تصویر نداره ولی وقتی باطری روش میزارم و کلید روشن رو نگه میدارم یک ثانیه ال ای دی های تلفن و نور صفحه روشن میشه و بعدا خاموش میشه و هیچ کاری انجام نمیده.
در صورت امکان بیشتر راهنمایی فرمایید.
با تشکر.

دوست عزیز به احتمال زیاد اب به زیر ایسی ها رفته و باعث اتصال کوتاه در ایسی ها شده به نظر من باید برد را طبق نقشه به دقت ولتاژگیری کنید تا مشکل معلوم شود ولی از تینر 20000 فوری سعی کنید استفاده کنید زیرا تینر به زیر ایسی ها رفته و رطوبت ان را جذب می کند

با تشکر

بالا