آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

حل نشدن مشکل محافظ برق سارا

حاج آقا

کاربر vip
vip
کاربر
2024-01-17
18
3
ایران
با کنجکاوی فقط وقت طرف گرفته میشه باید با اصول پیش بره تو دوره زمونه ای نیستیم که بخواهیم با کنجکاوی این شکلی کسب درامد کنیم گذشت اون دوران...الان هزینه ها بالاست و کسب درآمد دشوار...تو حرفه ما شرایط از کسب درآمد پیشی گرفته لذا هر کاری کنی بازهم بد عقبی... حتی اگه بخواد به طور سرگرمی اینکار رو انجام بده بصرفه نیست اوضاع بد خیطه ( حداقل روزی 500 هم کار کنی باز هم چند طبقه زیر خط فقری) مگه تعمیرکار ظرفیتش چقدره ؟ هر چیزی نرخ(نسبت میزان تعمیر و تحویل دهی وسیله به تعداد تحویل گیری وسیله) داره قاعدتاً با این سطح نرخ پایینی داره تعمیرکار با این سطح روزی میتونه چند تا کار و وسیله تعمیرکنه کار هم همیشگی نیست تعمیراته میوه فروشی نیست
این همه بخواد داستان تحمل کنه؟... چون همه جوره نمیصرفه...100 دیگه پولی نیست که بخواد براش ماه ها کنجکاوی کنه و برحسب اینکه تعمیرات محافظ رو خودآموز یاد بگیره چون هر بردی از بردهای محافظ باهم یکسان نیستند سیستم مداراشون باهم متفاوته ...فقط وقتش گرفته میشه این وسط
اگر روشی هست که بشه روی همه محافظها انجام داد و عیبش را پیدا کرد لطفا بفرمایید. چون واقعا مرجع خاصی ندارم که بتونم ازش استفاده کنم. چندتا نقشه گرفتم ولی فقط مدارو تشریح کرده عیب‌ها رو کامل تشریح نکرده

Navid-Aref

کاربر vip
vip
کاربر
2008-11-23
385
797
درود.
1) بهترین آموزش رو استاد غزال در این تاپیک با جزئیات کامل قرار دادند.

2) اگر به صورت فیلم آموزشی کامل می خواین، این سه ویدئو کانال «تکنیک میرزا نیا» رو پیشنهاد می کنم:
{متاسفانه چون طولانی و بزرگ هستند امکان اینکه در اینجا پیوست کنم وجود ندارد و ناچارا باید در همان یوتیوب ببینید یا توسط Internet Download Manager دانلود و سپس تماشا کنید.}

آخرین ویرایش:

aryamon

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-10-25
1,332
2,982
مهندس حاج اقا تحلیل مدارش رو فرا بگیرید مشکل شما کم می شه می تونید از فیلم اموزشی اقای درویش هم بهره ببرید موفق باشید خدایش نکته هایی که گفتم انجام ندادید .

حاج آقا

کاربر vip
vip
کاربر
2024-01-17
18
3
ایران
درود.
1) بهترین آموزش رو استاد غزال در این تاپیک با جزئیات کامل قرار دادند.

2) اگر به صورت فیلم آموزشی کامل می خواین، این سه ویدئو کانال «تکنیک میرزا نیا» رو پیشنهاد می کنم:
{متاسفانه چون طولانی و بزرگ هستند امکان اینکه در اینجا پیوست کنم وجود ندارد و ناچارا باید در همان یوتیوب ببینید یا توسط Internet Download Manager دانلود و سپس تماشا کنید.}
دستتون درد نکنه چقدر قشنگ توضیح میده واقعا عالی بود

حاج آقا

کاربر vip
vip
کاربر
2024-01-17
18
3
ایران
سلام مهندس خازن اصلی و پلی استر تعویض شد وفقط طبق فیلم‌ها و راهنمایی شما الان باید ظرفیت خازن اصلی رو بالا ببرم و دیودهای زنر را تعویض کنم و حتما نتیجه را اعلام خواهم کرد 🙏
تست زنر رو هم می تونی از تستر بکلایت استفاده بکنید. اگه شکت به زنر هست. تعدادش کمه عوض کن نکته مهندس حسین رو هم بهش عمل کن خازن نو رو ظرفیت سنجی کن دیگه اعتماد کردن به قطعات سخته

electronium

VIP+ افتخاری
کاربر
2020-07-30
1,048
2,872
32
اگر روشی هست که بشه روی همه محافظها انجام داد و عیبش را پیدا کرد لطفا بفرمایید. چون واقعا مرجع خاصی ندارم که بتونم ازش استفاده کنم. چندتا نقشه گرفتم ولی فقط مدارو تشریح کرده عیب‌ها رو کامل تشریح نکرده
حتی این مرجع هایی که براتون فرستادن تا روی برد موردنظر که برد شماست پیاده سازی نشه و انجام نشه ...و حالت بعدی روی برد پیاده سازی کنید و انجام بشه ولی نتیجه نده بازهم برمیگردید سر خونه اول..
پس چه باید کرد باید با اصول پیش برید.

آخرین ویرایش:
بالا