آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

حل شد : شناسایی فلش 8hp مدل v210w توسط کامپیوتر و عدم دسترسی به آن

imanfc

کاربر
2012-01-04
345
1,003
با سلام
فلش فوق زمانی که به کامیپوتر وصل میشه شناسایی میشه اما آیکن اون تو my computer نیست و به صورت یک آیکن رم ریدر ( به صورت مخفی ) هست که زمانی که روش کلیک می کنی میگه حافظه رو وارد کنید
مشتری آورده از صبح دارم باهاش ور میرم و نرم افزارهایی که اساتید گذاشتن تو پست هم استفاده کردم چون دسترسی ندارم کاری نتونستنم انجام بدم
یه توضیحی بدم که مشتری گفت چون برا ر س ی و ر ازش استفاده می کرده گفتم شاید ویروس خاصی باشه خواستم بدونم دوستان تجربه ای در این زمینه دارند راهنمایی بفرمایند
Untitled.jpg

دعایت گرفت مادربزرگ ، پیر شدم

imanfc

کاربر
2012-01-04
345
1,003
پاسخ : شناسایی فلش 8hp مدل v210w توسط کامپیوتر و عدم دسترسی به آن

دوستان شرمنده راهنمایی کنید
با چند تا سیستم تست کردم در قسمت
c.jpg
به طور کامل شناسایی اما در my computer به این شکله دوستان اگه کسی تجربه ای در این زمینه خاص داره در اختیار ما هم قرار بده
2.jpg

imanfc

کاربر
2012-01-04
345
1,003

سلام جناب fanus86
ممنون از راهنمایتون وشرمنده از اینکه دیر جواب میدم سرعت اینترنت خیلی پایینه
Untitled.jpg

آخرین ویرایش:

imanfc

کاربر
2012-01-04
345
1,003

سلام مجدد و تشکر
مشکل برطرف شد با نرم افزاری که شما گذاشتید
فقط یه توضیح جهت اطلاع دوستان بدم این فلش همانطور که گفتم از طریق ر س ی و ر دچار مشکل شده بود و به هر دستگاهی که وصل میشد اون دستگاه رو خاموش می کرد

mohammad55

کاربر
2007-09-14
3
11
درود من هم یه فلش اچ پی 16 گیگ دارم که توسط کامپیوتر شناسایی میشه ولی نه فرمت میشه و نه باز . برای دانلود فایل وارد سایت بالا شدم ولی چیزی پیدا نکردم میشه لطفا کمکم کنید .

amen

مدیر تعمیرات پرینتر ، اسكنر و دستگاهای فتوكپی
مدیر تالار
2007-05-15
5,544
64,719
گلستان
درود من هم یه فلش اچ پی 16 گیگ دارم که توسط کامپیوتر شناسایی میشه ولی نه فرمت میشه و نه باز . برای دانلود فایل وارد سایت بالا شدم ولی چیزی پیدا نکردم میشه لطفا کمکم کنید .
سلام دوست عزيز براي مشكل فلش تون تاپيك جديد باز كنيد

بالا