آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

جایگزینی پنل گوشی تابا 1040 به جای پیک 1286

masood789

کاربر
2012-02-09
251
620
چه کاریه حالا جفت شرکت ها هستند نماینده فروش و تعمیر دارن،
از پشت هر دو گوشی عکس بذارید

farhadi-1

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-03-01
573
600
سلام.
آیا امکانش هست؟ سیم b توی الکتروپیک رو به کجای تابا وصل کنم.؟

درود
دوست من الکتروپیک سویچ سر خود داره شما برای وصل گوشی تابا باید از سویچ استفاده نمایید و ان سیم bبه سویچ وصل میشود

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: jojo3318

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
767
2,549
تهران -شانکهای
سلام دوستان واساتید محترم
گوشی های مارک های دیگه مثل تابا و کومکس و تکنما رو مگه میشه با پنل الکتروپیک بست؟ درب بازکنش کارمیکنه؟

با احترام
بله تقریبا میشه اما[hide]گوشی تکنما فقط و فقط با پنل تکنما ست میشه ، بقیه برندها با کمی فاکتور گیری با هم ست میشن ولی در مورد پنل الکتروپیک با گوشی برندهای دیگه بعد از مدتی به مشکل باز کردن درب روبرو میشن که اونهم راه حل خودشو داره [/hide] ، هرزمان به مشکلی برخوردی ، نگران نباش ،اینجا هستیم انشاا:beach:

امیر سجاد

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-10
1,217
4,301
ایران
سلام دوستان واساتید محترم
گوشی های مارک های دیگه مثل تابا و کومکس و تکنما رو مگه میشه با پنل الکتروپیک بست؟ درب بازکنش کارمیکنه؟

دوست عزیزم تا انجای که من اطلاع دارم تنها آیفون تصویری که نمیتوانید آن را در مدار آیفونهای دیگر ببندید آیفون الکتروپیک است. زیرا ولتاژ کاری این آیفون با همه مانیتورها متفاوت است

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Parsa2309

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
767
2,549
تهران -شانکهای
دوست عزیزم تا انجای که من اطلاع دارم تنها آیفون تصویری که نمیتوانید آن را در مدار آیفونهای دیگر ببندید آیفون الکتروپیک است. زیرا ولتاژ کاری این آیفون با همه مانیتورها متفاوت است

با احترام
عذرخواهی میکنم ولی جسارتا فرمایش شما رو رد میکنم
اگر دوستان بخواهند ،راه حل این مورد رو در تاپیکی جداگانه عرض خواهم کرد ، فوق العاده ساده هستش، این مورد در اصل ، ضعف در طراحی پنل الکتروپیک هستش ،کلا الکتروپیک دوستدار تعمیرکار هستش با محصولات زیبا ولی با کیفیت پایین:23000000:

2019-12-30
68
52
تهران
سلام وعرض ادب خیلی ممنوم از قوت قلبی که بهمون میدی آقا پارسا
تاجایی که من میدونم برد تغذیه آیفون های الکتروپیک خروجی 15ولت کامل میدن و با بردهای تغذیه ای که 14-14.5 ولت خروجی میدن کارنمیکنه حالا به نظرم برای بستن گوشی های دیگه باپنل الکتروپیک یاباید تغذیه گوشی رو ازنوع 15 ولت بندازی یا اینکه دیود زنر درب بازکن روی پنل رو باید تعویض کنی.البته تاحالا این کار رو نکردم .ممنون میشم اگه راه حلشو بگید.

mohamad_72

کاربر
2020-04-20
3
1
بله میشه فقط الکتروپیک سخته ولی شدنیه اما تک نما اصلا نمیشه در مورد تابا مثلا با سوزوکی فقط سوکت برعکس بشه حله

بالا