آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تنظیم تلفن های بیسیمی برد بالا و معمولی

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
تنظیمات نوکیا برد بالا- برای باز کردن قفل صفر گوشی بیسیم نوکیا برد بالا گوشی را خاموش کرده وهمزمان دکمه روشن وعدد 6 را فشار دهید قفل صفر باز میشود
برای تنظیم ساعت منو و9 را میزنیم بعد به ترتیب دقیقه ساعت روز ماه وبعدمنو ودر اخرمربع را میزنیم

آخرین ویرایش:

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
تست سلامت 3950وبرد انتن سیم منفی پراپ اهم متر راروی فیش انتن قرار داده با زدن دکمه کال باید شماره عقربه اهم متر از عدد صفر به یک وبیشتر تغییر کند با تغییر اهم متر 3950 سالم است

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
ست کردن نوکیا برد بالا - دستگاه خاموش با فشار دادن دکمه یک همزمان دستگاه را روشن میکنیم کد9703 راوارد میکنیم بعد با رفتن صفحه دکمه کال روی دستگاه مادر را فشار میدهیم دستگاه ست میشود و روش دیگر- دکمه 1 و3 را همزمان فشار میدهیمدستگاه گوشی را روشن میکنیم سپس کد 9703 را وارد میکنم با ظاهر شدن علامت به زبان انگلیسی دکمه کال روی دستگاه مادر را فشار دهید دستگاه ست میشود

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,033
اصفهان
با عرض سلام خدمت همه دوستان لطفا مباحث مرتبط با تنظیم تلفن های بیسیمی برد بالا و معمولی را در این تایپیک قرار بدید
با عرض سلام

عزیزم نظر بنده در رابطه با تنظیم اینگونه وسائل اینست که به خودتان زحمت خرید دستگاه های اندازه گیری ندهید چون بسیار گران قیمت است و بازدهی ندارد.
با کمترین امکانات میتوان به محدوده عیب رسید
گوشی های جدید پاناسونیک غالبا" خرابی نرم افزار دارند که پروگرامر خاص احتیاج دارند ( من پیگیر هستم)
گوش های چینی ارزش وقت گذاشتن ندارند
بیسیم های رده بالا را برای تعمیر به شما ارجاع نخواهند کرد
چون سیستم ها به سرعت در حال تغییر هستند شما با گرانی تجهیزات و نیز مهمترین آن تهیه قطعات مواجه خواهید شد
اگر دوست دارید ادامه دهم ،چون من این راه رفته ام

ali_esf

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-02-03
295
3,283
سلام دوست عزیز میشه بگید پاناسونیک ها به چه پروگرمری احتیاج دارن؟

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,033
اصفهان
با عرض سلام

عزیزم پروگرامری که بتواند میکروکنترلر آن را برنامه ریزی کند ، با آی سی EEprom اشتباه نگیرید

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
با سلام برای پروگرام کردن ای سی حافظه میتوانید از tnmاستفاده کنید اما قضیه برنامه ریزی میکرو کنترولر متفاوت است واز بودجه وحوصله تعمییر کار تلفن خارج است موفق باشید

بالا