آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تعویض برد پکیج

Amiirbr

کاربر
2021-10-16
14
1
مشهد
دوستان سوالی دارم که از چند تعمیرگاه پرسیدم مورد تمسخر قرار گرفتم . من یک برد پکیج ایران رادیاتور دارم و میخام به جاش برد دیگری مثلا اریستون بزارم با فرض اینکه سیم‌کشی سنسورها رو جابجا کنم و به جای درست بزنم چه مانع دیگه هست ؟

Amiirbr

کاربر
2021-10-16
14
1
مشهد
دوستان سوالی دارم که از چند تعمیرگاه پرسیدم مورد تمسخر قرار گرفتم . من یک برد پکیج ایران رادیاتور دارم و میخام به جاش برد دیگری مثلا اریستون بزارم با فرض اینکه سیم‌کشی سنسورها رو جابجا کنم و به جای درست بزنم چه مانع دیگه هست ؟
دلیلم هم اینه‌ من کالای ایرانی مثل ایران رادیاتورمی‌خرم که بتونم قطعاتش رو‌تهیه کنم نه اینکه با سوختن ای سی میکرو مجبور به تعویض برد بشم و قیمت برد هم لاقل سه برابر بردپکیج خوب خارجی هست

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,689
10,175
گنبد کاووس
دلیلم هم اینه‌ من کالای ایرانی مثل ایران رادیاتورمی‌خرم که بتونم قطعاتش رو‌تهیه کنم نه اینکه با سوختن ای سی میکرو مجبور به تعویض برد بشم و قیمت برد هم لاقل سه برابر بردپکیج خوب خارجی هست
درود
بعید میبینم مشکل خاصی وجود داشته باشه
مشکل فقط حوصله و دردسرهای احتمالی پیش روی شما میتونه باشه که مثلا باید برای جایگذاری ولوم یا کلیدها و حتی جاگذاری داخل قاب کمی حوصله به خرج بدید
سیمکشی ها را درست و مرتب انجام بدید مشکل خاصی وجود نداره
باز هم منتظر باشید دیگر دوستان هم نظر بدن

Amiirbr

کاربر
2021-10-16
14
1
مشهد
درود
بعید میبینم مشکل خاصی وجود داشته باشه
مشکل فقط حوصله و دردسرهای احتمالی پیش روی شما میتونه باشه که مثلا باید برای جایگذاری ولوم یا کلیدها و حتی جاگذاری داخل قاب کمی حوصله به خرج بدید
سیمکشی ها را درست و مرتب انجام بدید مشکل خاصی وجود نداره
باز هم منتظر باشید دیگر دوستان هم نظر بدن
اینجپر که من متوجه شدم ممکنه ولتاژ کاری برخی سنسورها متفاوت باشه مثلا در بوتان ۲۴ ولت ‌ و در ایران ۱۲ ولت هست بجز این منم چیز خاصی پیدا نکردم

بالا