آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تستر قطعات الکترونیکی LCR-T4

alpine

کاربر
2009-08-06
51
177
شاید پروگرمرت یا میکرو مشکل داره...یا ایپیرام رو همراه فایل اصلی فلش نمیکنی!!!...فایل ها سالم و تست شده هستن...فیوز بیت ها رو حتما طبق عکس زیر تنظیم کن..
درود مهندس من پروگرامر ندارم تستر رو بدم اراک به یکی از دوستان زحمت میکشید پروگرام کنید

Arash0021

کاربر
2023-03-22
1
0
با درود.من تستر TC1چند روز پیش خریدم ولی نمیدونم چه ایرادی داره که فقط لامپ LEDرو میشه باهاش تست کرد و هیچ قطعه دیگه ای رو تست نمیکنه.هر قطعه ای میذارم یا هنگ میکنه یا اعداد اشتباه نشون میده یا اصلا اون قطعا رو اشتباه شناسایی میکنه.کسی میتونه راهنماییم کنه؟ممنون

kamyar_fatehi

کاربر
2023-08-13
1
0
شویشه
سلام
T4 . به نظر من بهتر .
T7 شارژی هست از اداپتور برای تغذیه برد استفاده کرده.
و دیود زنر و کنترل سنج داره . در 4 T نداره .
از هر کدومش تهیه کردی مبارکه . همیشه یادت باشه خازن و سلف ها را صد در صد تخلیه کن . روی تستر بنویس که یادت نره .
متشکرم
سلام ببخشید ورژن آپدیت شده t4 دارای کانکتور تایپ سی چه فرقی با t4 بدون کانکتور تایپ سی داره؟

امیر سجاد

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-10
1,217
4,301
ایران
سلام ببخشید ورژن آپدیت شده t4 دارای کانکتور تایپ سی چه فرقی با t4 بدون کانکتور تایپ سی داره؟
سلام. در این مورد اطلاعاتی ندارم. به احتمال زیاد بغیه همکاران اطلاعاتی در این مورد دارند . توضیح میدند. متشکرم

saeedsaghary

کاربر vip
vip
کاربر
2019-10-24
106
198
37
carsazz.com
اینم آخرین آپدیت این تستر که توسط خودم مجدد کامپایل شده که قابلیت تست انواع کریستال و igbt و امکانات قبلی بعلاوه سیگنال ژنراتور و pwm...فقط کالیبره و تعویض کریستال یادتون نره و با نگه داشتن کلید میتوانید وارد منو شوید...

[hide]مشاهده فایل‌پیوست 175144[/hide]
استاد گرامی بسیار عالی محبت فرمودید مشکلی که هست فایل eeprom حجم 92 کیلوبایت است اما ایسی اتمل 328p-u حجم eeprom برابر با 32 کیلوبایت دارد لطفا راهنمایی بفرمایید

" مشکل حل شد با پروگرامر ch341 فایل به تستر t4 دادم بسیار عالی "

آخرین ویرایش:

دوستعلی

کاربر vip
vip
کاربر
2016-01-29
139
272
لرستان
سلام دوست عزیز ممنون از اطلاعات و کار کرد این تستر دادید
فقط یه موردی هست که من میخوام بدونم و دنبال یه خازن سنج هستم برای تعمیرات الکترونیکی میخواستم بدونم این تستر تو چه رنجی از ظرفیت خازن هارو نشون میده لطفا اکه کسی میدونه پاسخ بده
سلام من یک تستر T7 به مبلغ ۱۲۰۰ خریدم با تست یک خازن نو ۱۰۰۰ میکرو فاراد سوخت واقعا چیز آشغالی هستند من توصیه ام این هست از این مدلها نخرید خازن سنج خیلی بهتر است

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: reza 000

saeedsaghary

کاربر vip
vip
کاربر
2019-10-24
106
198
37
carsazz.com