آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

تستر داشبورد و سیم کشی اتومبیل

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,692
62,051
اصفهان
سلام استادگرانقدر
اگردرکارعلمی بحث وجدال منطقی نباشدمن نوعی چیزی یادنمیگرم!انتقاددوستمان ازشماکمی تندبودولی پاسخ شمااستادانه نبود....اگرمطلبی مخالف بیان میشودبایدجواب ان درشان عرف واخلاق بیان شودتخریب وجهه ی انسانی بدورازعقل وحکمت است ازجواب دوستمان آزده خاطرشدم جون جونست!ولی ازپاسخ جنابتان ک کوله باری ازتجربه.سن وعلم راداریدمتاثرشدم وبعیدبنظرمیرسید............مابرای یادگیری اینجاهستیم ندانستن عیب نیست نپرسیدن عیب است!
.............ازهمه دوستان پوزش میطلبم
با عرض سلام
حسین جان کسی میتواند در مورد پستی نظر دهید که اطلاعاتی در آن مورد دارد ، و نخواهد کلاس گذاشته و دیگران را به اشتباه بیندازد و خود را آگاه داند!
از کجا میدانی جوان است ، خیلی بهتر میتوانست نظرش را بیان کند!
سعی کن در به مباحثی که شما را به چالش بکشد ، دخالت نکنید! مگر شما وکالت خوانده اید ! حرف زشتی نزدم که شما متاثر شوید
در بخش مباحث آزاد نظرتان را ابراز کنید !

HOSE IN

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-10-28
1,494
8,636
KARAJ
با عرض سلام
حسین جان کسی میتواند در مورد پستی نظر دهید که اطلاعاتی در آن مورد دارد ، و نخواهد کلاس گذاشته و دیگران را به اشتباه بیندازد و خود را آگاه داند!
از کجا میدانی جوان است ، خیلی بهتر میتوانست نظرش را بیان کند!
سعی کن در به مباحثی که شما را به چالش بکشد ، دخالت نکنید! مگر شما وکالت خوانده اید ! حرف زشتی نزدم که شما متاثر شوید
در بخش مباحث آزاد نظرتان را ابراز کنید !

سلام............پرچم بالاست

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pps2011

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,692
62,051
اصفهان
سلام استادگرانقدر
نوسته امضای جنابتان تامل برانگیز!!!!!!!!!!!!!!
اخطار کردم در کاری که به شما ربطی ندارد دخالت نکنید
امضای من مصداق امثال کاسه داغ تر آش مانند شماست
اگر ادامه دهید کاملا لحن من عوض خواهد شد ، اگر از پست های من انتقادی دارید به مدیریت یا در مباحث آزاد ، اعلام کنید و چوب دیگران را به سینه نزنید
مواظب باشید

HOSE IN

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-10-28
1,494
8,636
KARAJ
9.jpg

بالا