آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزشی: تحلیل و عیب یابی گرداک 952 و یاکسان 701,702 بخش هیتر

saeidanw

کاربر
2013-05-05
5
4
با سلام خدمت جنابعالی
مدل دستگاه گرداک 952 هست و البته محل نگهداری آن خشک هست و مشکل رطوبت ندارد.

saeidanw

کاربر
2013-05-05
5
4
با سلام خدمت استاد گرانقدر.
پس از مدتها وقت پیدا کردم و هیتر گرداک را باز کردم.
اولین چیزی که مشخص بود اینکه برد دستگاه جدید بود و با نقشه بردهائی که شما زحمت ارسال آن را کشیده بودید همخوانی نداشت.
عکس برد را به پیوست ارسال کردم.
به هرحال تمام ترایاکها را چک کردم و سالم بودند. طی چکی که از ولومهای دستگاه کردم، از ولوم تغییر حرارت هیتر نتایج عجیب گرفتم. در نتیجه ولوم را تمیز کردم و ظاهرا با همین کار مشکل حل شد.
به هر حال از زحمات شما متشکرم.

پیوست‌ها

• 473.1 کیلوبایت بازدیدها: 58

pinbar

کاربر
2023-10-30
8
3
خوزستان
سلام
ما اخر فرق هویه و هیتر رو توی نوشته هاتون رو نگرفتم
من هویه ام(هویه دستی ک فن نداره ) دما تا ۲۳۶ بالا میره و کاذبه ولی هویه کامل گرمه بدون دسته هم ۲۳۶ نشون میده
ولی هیتر و فن من درسته هم دما و هم باد

اگه میشه کمکم کنید

Rezaehs

کاربر
2016-05-04
1
0
سلام وقت شما بخیر
بنده دستگاه هیتر گرداک 952 دارم و مدتها بدون ایراد استفاده می کردم. چند وقت پیش بعد از آخرین استفاده که کاملا دستگاه سالم بود، مجددا خواستم از هیتر دستگاه استفاده کنم که متوجه شدم با وجود اینکه پمپ دستگاه کار میکنه و هیتر هم روشن شده و درجه حرارت تا 500 درجه رو هم ایجاد می کنه اما قدرت پمپ دستگاه به شدت کم شده و با چرخاندن ولوم هم مقدار هوا هیچ تغییری نمیکنه.
امکان راهنمایی بنده وجود داره؟
متشکرم

ali969

کاربر
2010-01-30
52
38
با درود فراوان مشگل بنده در مورد هیتر گورداک دیجیتال 952قذیمی نمی‌دونم چش شده اصلا نوسان برقم نداشتم سوختگی قطعه هم نداشتم مودار و ای سی و رگولاتور تعویض شد ولی وقتی روشن میکنم تا حدود 180گرم میشه ولی بجای بالا رفتن میاد پایین و المنت سرد میشه المنت چک و تعویض شد حتی سیمها و ولوم همه سالمن ولی همچنان ایراد بلقیس لطفا راهنمایی کنید ممنونم

armin-a

کاربر vip
کاربر
2011-12-06
262
209
استاد غزال عزیز. در صورت سوختن ایسی پروسسور گرداک که شماره نداره چکنیم؟ایسی ۲۰ پایه ست و برنامه پذیر. سپاس از زحماتت استاد عزیز. خدا همیشه به شما سلامتی بده. دست به خاک بزنی جواهر بشه برات که همیشه بی توقع به ما شاگردان اطلاعات علمی میدید.🌺🌺♥️🌺🌺🙏

بالا