آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزشی: تحلیل و عیب یابی گرداک 952 و یاکسان 701 و 702(هویه و..)

Amiirbr

کاربر
2021-10-16
14
1
مشهد
سلام من مدتی قبل یک برد استوک ۹۵۲ خریدم که گره از مشکل یک بنده خدایی باز کنم و به فکر افتادم با پمپ باد گرداکی که دارم ( مدل ۹۵۲A) دستگاه جذیدی بسازم الان فقط مشکل قسمت نمایشگر‌ هست که در بازار موجود نیست ایا نقشه ای برای قسمت نمایشگر موجود هست ؟ ایا کسی برد نمایشگر رو داره تا بنده ازش خریداری کنم .؟

AzarElectron

کاربر vip
کاربر
2023-01-08
46
27
54
ارومیه
سلام من مدتی قبل یک برد استوک ۹۵۲ خریدم که گره از مشکل یک بنده خدایی باز کنم و به فکر افتادم با پمپ باد گرداکی که دارم ( مدل ۹۵۲A) دستگاه جذیدی بسازم الان فقط مشکل قسمت نمایشگر‌ هست که در بازار موجود نیست ایا نقشه ای برای قسمت نمایشگر موجود هست ؟ ایا کسی برد نمایشگر رو داره تا بنده ازش خریداری کنم .؟
سلام. یا باید از ماژول های آماده دما سنج ( از نوع ترموکوپل ) استفاده کنید یا از میکروکنترلر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: HS13&86

Bardiy

کاربر
2019-12-16
1
0
41
عرض ادب و خسته نباشید خدمت اساتید محترم که این تجربیات گرانبها رو در اختیار دیگران قرار میدن.
دستگاه بنده هم همین که سیم برق وصل میشه برای هویه seمیده و کلید رو میزنی he میده
هنوز کاری انجام ندادم ولی مطمعن هستم با این راهنمایی کامل و شفاف درست میشه.
قدردان زحمات شما هستم

AmirZE

کاربر
2023-01-03
1
0
28
با سلام .من گرداک ۹۵۲ دارم یبار دکمه خاموش هویه باد رو زدم و نذاشتم تا درجه کم بره تا خودش قطع بشه و تو درجه حدودا ۲۰۰ برق رو قطع کردم و از اون به بعد دیگه پرتاب بادش جالب نیست و ضعیف شده و نمیشه ایسی از روی برد برداشت. المنتش کار می‌کنه مشکلی ندارد فقط پرتاب باد ضعیف شده که با تغیر ولوم پرتاب باد ،باد کم و زیاد میشه و از اون بابات هم مشکلی ندارن فقط پرتاب صیغه شده. ممنونم از دوستان راهنمایی کنه. تشکر

بالا