آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: تبدیل یخچال فریزر گلسان به بخاری

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,801
39
تهران-مشهد
مهندسین عزیز صفحه یخچال فریزر گلسان به جای اینکه سرد بشه گرم میشه. ایراد از چیه؟ چه کار کنم؟

belgacom

کاربر
2012-01-04
120
260
ایران
دوست عزیز یخچال شما گاز نداشته وباید توسط سرویسکار تزریق گاز انجام گیرد-ضمن اینکه توصیه میکنم اگه نشتی در یخچال وجود نداشت از سرویسکار بخواهید ترموستات یخچال رو هم بعد شارژ گاز تعویض کند.

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,801
39
تهران-مشهد
دوست عزیز یخچال شما گاز نداشته وباید توسط سرویسکار تزریق گاز انجام گیرد-ضمن اینکه توصیه میکنم اگه نشتی در یخچال وجود نداشت از سرویسکار بخواهید ترموستات یخچال رو هم بعد شارژ گاز تعویض کند.

مهندس عزیز ممنون از پاسخ.ممکن هست فقط از ترموستات باشد؟ چون وقتی درجه را روی زیاد میگذارم روشن نمی شود و همون طور صفحه داغ است اما بعضی وقت ها هم روشن می شود و صفحه سرد می شود و خیلی هم خوب کار میکند.

belgacom

کاربر
2012-01-04
120
260
ایران
دوست عزیز من اگه موتور کار نکنه که یخچال سرد نمیکنه.شما ترموستات را باز کرده وبا سوزن دوسیم قهوه ای وسیاه رو از سوکت در اورده به هم وصل کرده ویخچال را به برق وصل کنید نیم ساعت یخچال را روشن بگذارید.اگر روی صفحه مورد نظر قطرات یخ تشکیل شد.ترموستات معیوب ا ست اگه نه---------کم گازه

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,801
39
تهران-مشهد
دوست عزیز من اگه موتور کار نکنه که یخچال سرد نمیکنه.شما ترموستات را باز کرده وبا سوزن دوسیم قهوه ای وسیاه رو از سوکت در اورده به هم وصل کرده ویخچال را به برق وصل کنید نیم ساعت یخچال را روشن بگذارید.اگر روی صفحه مورد نظر قطرات یخ تشکیل شد.ترموستات معیوب ا ست اگه نه---------کم گازه

مرسی.همین کار رو انجام دادم.گاز داره.ترموستات خرابه .خواستم ترموستات رو عوض کنم یک سیم نمونه گیر که سرما رو به ترموستات نشون میده جوش خورده به بدنه ترموستات.باید چطور عوضش کنم؟ اون صفحه ای که این سیمه بهش جوش خورده بود رو که 4 تا پین داشت با باز کردن پین ها در آوردم..درسته؟ حالا یک ترموستات مثل همین بخرم بیام این صحه که سیمه بهش جوش خورده رو بزارم جاشو پین هاشو برگردونم ببندم. همین کار درسته؟:sneakiness:

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,801
39
تهران-مشهد
عزیزم حل شد مشکل.رفتم یکی خریدم اوردم نصب کردم اون سیمه هم پیچوندم دور اون صفحه:دی
ممنون

بالا