آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

سوال: برفک زدن فریزرالکترواستیل

mkoorosh

کاربر
2013-09-26
2
1
فریزرالکترواستیل بعدازدوسه روزبرفک میزندوخنک نمیکند تایمردیفراست وترمودیسک عوض کردم درست نشد.وقتی تایمربادست میچرخونی المنت روشن میشه وبرفک آب میکنه ولی تایمربصورت اتومات عمل نمیکنه لطفادرموردتست تایمردیفراست وتنظیم ساعت آن راهنمایی کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: DPS12

محمد1361

کاربر
2013-04-26
71
57
باسلام بعضی وقتها شما صدایه کارکرد تایمر رو هم میشنوید اما دلیل بر عملکرد درست نیست پایه هایه 1و3 برق فاز و نول تایمر هستند حالا به طور مثال فاز پس از گذشتن از ترموسات به پایه 3 وصل میشه و البته نول به پایه 1 هر 8 ساعت فاز که از پایه 3 رویه پایه 4 (کمپرسور) هستش 20دقیقه از پایه 3به 2وصل میشه (دیفراست) ممکنه شما بین پایه 1و3اشتباه کردی یا تایمر خرابه قیمت تایمر حدود 15000تومنه:afro:

2013-12-20
1
1
سلام منم یخچال الکترواستیل دارم با همین مشخصات تایمرعوض کردم درست نشد لطفا منو راهنمایی کنید

• Like

یاطا

کاربر
2013-02-09
120
112
سلام ترموستات رو هم چک کن احتمالا ترموستات کار نمیکنه

• Like

محمد1361

کاربر
2013-04-26
71
57
:anonymous:یه نکته همیشه برق یا فاز از ترموستات به تایمر میره واونو فعال میکنه پس به احتمال بسیار زیاد یا ترموفیوز یا المنت مشکل داره والبته ترمودیسک فقط فن رو روشن خاموش میکنه پس فقط ترموفیوز

• Like

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
فریزرالکترواستیل بعدازدوسه روزبرفک میزندوخنک نمیکند تایمردیفراست وترمودیسک عوض کردم درست نشد.وقتی تایمربادست میچرخونی المنت روشن میشه وبرفک آب میکنه ولی تایمربصورت اتومات عمل نمیکنه لطفادرموردتست تایمردیفراست وتنظیم ساعت آن راهنمایی کنید

ورودی برق به تایمر رو چک کن اگه تایمر سالم باشه برق ورودی ایراد داره
کنترل کننده هایی که توی دیفراست و زمانش تاثیر داره ترمودیسک و ترموفیوز هستش

ترمودیسک : وظیفه این قطعه قطع برق المنت در زمانی که دمای اواپراتور به سطح تنظیم شده معمولا -5 البی 0 درجه برسه ( در حالت عادی و در دمای محیط اهمی نداره یعنی تا زمانی برق از این قطعه رد میشه که دمای محیط یا سطح تماس این قطعه کمتر از -5 درجه باشه )

ترموفیوز : وظیفه این قطعه قطع برق در زمان بالا رفتن غیر مجاز دمای اواپراتور هستش و این قطعه یک نوع کنترل کننده حد هستش ( در حالت عادی و در دمای محیط ویا حتی زیر صفر این قطعه اهم داشته و برق از این فیوز حرارتی رد میشه )

وقتی شما دستی سیستم رو به حالت دیفراست میبری و المنت گرم میشه یعنی این دو قطعه سالمه و باید تایمر رو مورد بررسی قرار بدید

m_m_e_a_r

کاربر
2014-04-03
17
25
تایمر مشکل داره یه تایمر 25 دقیقه ای یا 30 دقیقه ای بزار

بالا