آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مشکل: برداشتن خمير روي بورد

MAFSHARI

کاربر
2014-06-28
139
421
ماهشهر
سلام دوستان يه بورد لباسشوئي برام آوردن كه مشخصه كه قسمت پاور اون خراب شده اما حالا نميدونم چطوري ممكنه اون مايع لاستيكي كه رو بورد موجوده رو چطوري جدا كنم تا بتونم اونو تعمير كنم لطفا اگه كسي ميدونه راهنمائي بفرمايد . با تشكر

mohsen zmr

مدیر بخش سخت افزار کامپیوتر و لپ تاپ
مدیر تالار
2010-10-29
823
7,080
اهواز
به نام خدا
دوست عزیز بنده برای این کار خیلی با حوصله با نوک پیچ گوشتی یا چاقو شروع به کندن چسب ها می کنم .
کار زمان بری است ولی اگر سوختگی در قسمتی مشهود است ابتدا از همان قسمت شروع کنید .
اگر سوالی بود در خدمتم .
روز خوش .

MAFSHARI

کاربر
2014-06-28
139
421
ماهشهر
خدا خيرتان دهد . مشخصه كه خازن ورودي و دو عدد پل ديود سوخته . باشه طبق فرمايشات جنابعالي بعدازظهر كه به مغازه رفتم شروع بهمين كار ميكنم نتيجش رو اعلام ميكنم

Mohammad_MBA

کاربر
2014-01-24
10
8
با سلام
ممنون از پاسختون
من هم همین مشکل رو دارم
آیا باید حتما دورتادورش رو ببریم و قالبتی در بیاریم یا نیاز نیست ؟ اگه همه رو بکنم بعد تعمییر این خمیر رو از کجا میتونم تهیه کنم و بزنم اصلا نیاز به این خمیر هست؟

MAFSHARI

کاربر
2014-06-28
139
421
ماهشهر
سلام دوست عزيز شما ميتوانيد اون قسمتي كه مشكل داره رو با يك پيچ گشتي تخت با دقت زياد برداريد و بعد از رفع مشكل و مطمئن شدن از عملكرد صحيح بورد آن را با چسب آكواريم دوباره در محل خود قرار دهيد به همين سادگي اما با دقت فراوان

Mohammad_MBA

کاربر
2014-01-24
10
8
سلام و ممنون جهت پاسخگویی
قیمت نو این برد در حدود چقدر هست مدل LG
چقدر از طرف بگیریم؟

Mohammad_MBA

کاربر
2014-01-24
10
8
آقا شرمنده
این از دو طرف خمیر زدن روش من روش رو کندم ولی چطور قطعات رو برد رو تعویض کنم؟

MAFSHARI

کاربر
2014-06-28
139
421
ماهشهر
سلام برادر همونطور كه گفتم خمير رو از دوطرف با دقت زياد بايد برداشت راه خاص ديگري هم وجود نداره . در مورد قيمت تعمير هم من نميتونم چيزي بگم چون تو هر شهري فرق داره . با تشكر

بالا