آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

.... برای اولین بار .. ! عوض کردن سریال (سرویس تگ) در لپ تاپ های DELL

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

علی علی دادی

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-08-04
401
3,653
سرزمین مفرغ
سلام

به نظر من این کارا اصلا نیازی نیست و بی خودی وقت رو هدر میدی
مگه داره موبایل میفروشه که بره داخله تنظیمات و منو مخفی سریال بیاره >>>!!!؟؟؟؟؟ نهایتش رویه لیبل پشت دسگاه رو با کارتن چک میکنه که اونم برا لپتاپ کارتن اصلا لازم نیست

اگه بحثه سرقتی بودن هم باشه میشه با کارتن هم سرقت شده باشه ( انبار یا مغازه ای رو خالی کرده باشن یا یه همین چیزی)

اون تغییر سریال هم مربوط میشه به بک آپی که گرفته شده که سریاله همون دستگاه هم داخلشه که بعد از پروگرم باش رویه سیستم جدید میشینه همین

بعدشم شما خوبه به چیز بالاتری دست پیدا نکردی وگر نه میرفتی خارج از کشور :) خخ خخ ( شوخی کردم ناراحت نشیا)

راستی گفتم موبایل من و تمام نرم افزار کارای موبایل سالهاست خیلی راحت داریم سریال گوشی ها رو عوض میکنیم به هم دیگه هم یاد میدیم تازه رایگان و بی منت اب هم از آب تکون نمیخوره انرزی هسته ای هم نیست که خیلی خاص باشه

سلام.وقت بخیر.شما بزرگواری کردید و حرف خودتون رو زدید .. ممنونم خیلی..بحث سریال عوض کردن موبایل با این کار بنده خیلی فرق داره.!چرا؟چون عوض کردن سریال موبایل رو بقول خودتون اکثر نرم افزار کارا میدونن و چیز خاصی نیست.اما اگه شما در کل ایران (از تمام وب سایت ها و فروم های تخصصی و حتی آموزشگاها امثال .... پیدا کردید این آموزش و مبحث رو من بهتون جایزه میدم !!!من اطلاع دارم که حتی تمام استاد های آموزشگاها که الان دار ن تدریس میکنن از این موضوع بی خبرن.

yx700

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-03
617
1,683
سلام

من چی میگم ، شما چی میگی . . .

عرض کردم اصلا این کار لزومی نداره که انجام بشه حالا کسی بلد باشه یا نه فرقی نمیکنه چون تاثیری تویه درامد نداره

چیزی که مصرف نداشته باشه تولیدش اشتباس

فکر نان باش که خربزه آب است برادر من

به جایه این کارا برو مسئله قفل آی کلود رو برسی کن اگه راست میگی اونو حل کن ( البته بعضی وقتا قابل حله ولی اونم نمی صرفه )

یه سریال عوض کردن دیگه این حرفا رو نداره

علی علی دادی

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-08-04
401
3,653
سرزمین مفرغ
سلام

من چی میگم ، شما چی میگی . . .

عرض کردم اصلا این کار لزومی نداره که انجام بشه حالا کسی بلد باشه یا نه فرقی نمیکنه چون تاثیری تویه درامد نداره

چیزی که مصرف نداشته باشه تولیدش اشتباس

فکر نان باش که خربزه آب است برادر من

به جایه این کارا برو مسئله قفل آی کلود رو برسی کن اگه راست میگی اونو حل کن ( البته بعضی وقتا قابل حله ولی اونم نمی صرفه )

یه سریال عوض کردن دیگه این حرفا رو نداره

سلام.جالب شد.گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه بو میده(شوخی میکنم)..این مورد کار خاصیه که فکر نکنم داخل ایران 2 نفری غیر از من بدونن..!

قفل آی کلود؟؟منظورتون قفل شدن مک بوک پرو ها هست؟؟اگه اونه که بازم برای اولین بار موفق به باز کردنش شدم.بفرست تا برات ردیف کنم ..

علی علی دادی

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-08-04
401
3,653
سرزمین مفرغ
با احترامی که برای تمام دوستان و همکارانم قائلم باید بگم بنده این تاپیک رو برای فروش زدم.و پست های متفرقه (اسپم)در شان همکاران عزیز نیست.هیچ اجباری و برای هیچ کسی دعوت نامه ارسال نکردم که به این تاپیک بیان.حالا که لطف میکنید و بر سر بنده منت میزارید تشریف میارید لطفا اسپم نکنید.حتی اگه مطالب بنده باب میل شما نیست.امیدوارم دیگه این جور صحبت هایی پیش نیاد.سپاسگزارم از همکاریتون

yx700

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-03
617
1,683
سلام.جالب شد.گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه بو میده(شوخی میکنم)..این مورد کار خاصیه که فکر نکنم داخل ایران 2 نفری غیر از من بدونن..!

قفل آی کلود؟؟منظورتون قفل شدن مک بوک پرو ها هست؟؟اگه اونه که بازم برای اولین بار موفق به باز کردنش شدم.بفرست تا برات ردیف کنم ..

ببین آقای برای اولین بار ، قفل ایکلود که گفتم منظورم برا ایفون بود که چیزه لاینحلی هم نیست فقط هزینش به صرفه نیست

اگرم کار ما چیز پیشه پا افتاده ایه دیگه شماره موبایل ما رو میخواستی چکار ؟

علی علی دادی

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-08-04
401
3,653
سرزمین مفرغ
سلام.دوست گرامی شماره تماس شماره رو میخواستم که زنگ بزنم باهاتون صحبت کنم که دست از ایت پست های اسپم بردارید.امیداورم که تکرار نشه.سپاسگذارم از لطفتون.

علی علی دادی

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-08-04
401
3,653
سرزمین مفرغ
سلام
لطف کنید بیشتر توضیح بدین که چه موقع و چرا یک نفر باید بخاد سریال نامبر دستگاهشو تغییر بده
با تشکر

سلام.دوست عزیز.متاسفانه بیشتر در راه خلاف ازش استفاده میشه.لپ تاپ های که سرقتی هستن رو با عوض کردن سریالشون به راحتی و بدون مشکل میفروشن.یا /کارتون همون مدل رو دارند میان سریال لپ تاپ رو با سر یال کارتونی که دارند یکی میکنند.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mohssen

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
دوستان این روش فقط برای استفاده کردن لپ تاپ های دزدی به نظر میرسه کاربرد داشته باشه یا به هر حال کاری که خلاف هست.

من این تاپیک رو می بندم و اگر دوستان کاربرد مثبتی فکر می کنند این کار داره به من پیام خصوصی بزنن و کاربردش رو بگن!

اینکه خود به خود عوض بشه سالی یکبار هم پیش نمیاد.
و من متوجه نشدم چرا محتوای پت رو مخفی کرده بودین؟!! این ابزار برای مخفی کردن اطلاعات آموزشی و مفید در سایت هست. برای چیزی که دارید پول میگیرید دیگه مخفی کردن نداره!

مورد بعد امضای شما فقط تبلیغات بود به همین دلیل تمام آن حذف گردید. شما نباید در امضای خود شماره تلفن قرار بدید یا تبلیغات کنید.
من یک مدت درگیر طراحی قالب جدید سایت هستم و به سایت سر نمیزنم شما دیگه خلافی بوده که نکرده باشین؟؟؟

با تشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا