آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: باز نشدن فیلم دوربین مداربسته

pedro121

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-04-29
750
3,875
گلستان-مینودشت
سلام مشتری برام چندتا فیلم دوربین مداربسته آورده که فرمت شون .davهست با هیچ نرم افزاری باز نمیشه میشه کمک کنید بازشون کنیم؟جه نرم افزاری استفاده کنم؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: SkyCity

mahmood1363

کاربر
2014-01-27
134
388
تهران
www.hitech.com
سلام مشتری برام چندتا فیلم دوربین مداربسته آورده که فرمت شون .davهست با هیچ نرم افزاری باز نمیشه میشه کمک کنید بازشون کنیم؟جه نرم افزاری استفاده کنم؟
دوست عزیز سلام از Converter dav to avi استفاده کن ترجیحا از این نرم افزار من خودم با این نرم افزار کارم راه افته iDealshare VideoGo

imen_g_sh

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر

عموما DVR ها موقع بکاپ گیری نرم افزار کلاینت رو هم داخل فلش میریزند که هم میتونی باهاش ببینی و هم به Avi تبدیلشون کنی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: fkh52000

mjbmjb81

کاربر
2008-10-02
64
63
دوست عزیز وقتی ک تیکه از فیلم رو روی یو اس بی ذخیره کنی خودش پلیر رو ذخیره میکنه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: fkh52000

PESARAK

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-02-18
196
2,061
تهران
نرم افزار با کرکش

iranslot

VIP+ افتخاری
کاربر
دوست محترم لطفا اگر مشکل شما برطرف شده .چگونگی وروش جوابگو را اعلام نمایید.
باتشکر

2024-01-07
1
0
تهران
خروجی از دوربین مداربسته با فرمت avi گرفتم، نمیتونم پلی کنم. کلی نرم‌افزار نصب کردم. فایل ها سالم فرمت ای وی آی با کدک h264 ممنون میشم راهنمایی کنید. خروجی ی روز کامل و حدود ۴۰ تا تیکه فایل ای وی آی داده سیستم که رو فلش سیو کردم ولی نمیتونم باز کنم. فایل حجیم یکساعت هم توشون هست

بالا