آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: ایراد سیستم فن پراید

a.h.s

کاربر
2014-01-10
2
3
با سلام . ماشین پراید من مدل 1385 می باشد . مدتی قبل انژکتور ماشین را جهت شتشو به یک تعمیرکار دادم که ایشان یک برنامه هم نصب کردند. متاسفانه این برنامه یک خطا می داد و آن هم مربوط به سنسور میل بادامک بود که ماشین من نداشت. بعداز مراجعه به چند جا بالاخره یک برنامه نصب کردند که آن خطا رفع شد و ماشین خوب کار کرد ولی حالا فن ماشین یک دور ، آن هم با دور تند کار می کند درحالی که قبل دو دور کند و تند بود. بعداز تست تمامی سیم ها و رله ها و مقاومت و اینکه فن را هم تست کردند که دو دور درست کار کرد ولی باز هنگام شروع به کار فن دور تند کار می کند در ضمن چراغ چک هم روشن نمی شود.حالا هم می گویند به احتمال زیاد آی سی مربوط به دور کند ای سی یو خراب شده. ولی من فکر می کنم از برنامه اش باشد. ماشین پراید من بدون ایمو بلایزر و و بدون سنسور میل بادامک می باشد. لطفا مرا راهنمایی فرمائید که از برنامه هست یا قطعه ای سی یو خراب شده؟؟ . با تشکر.
توضیح اینکه ای سی یو ماشین والئو می باشد . و بر چسب سبز رنگی با توضیح سیستم انژکتوری جدید نوشته و با کد : M13N1-18 - 881D
در حالی که یک برچسب دیگر دارد که سفید رنگ بوده و رویش مگا موتور نوشته با کد : M13NI - 18 - 881 H

pc-isar

مدیر تعمیرات خودرو
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-05-16
819
5,326
ايران
سلام دوست عزيز مشكل از برنامه شما ميباشد شما بايد برنامه والئو بدون ايموبلايزر فاقد سنسور ميل سوپاپ با فن دو دور دانلود نماييد مشل شما بر طرف ميشود چون برنامه كه برا شما بار گزاري نموده اند با فن تك دور است بخاطر اين فن دور تند عمل ميكند موفق باشيد

a.h.s

کاربر
2014-01-10
2
3
سلام دوست عزیز. ممنون که پاسخ دادین. فقط این برنامه در این سایت هست؟ یا باید به نمایندگی ها و تست موتور ها مراجعه کنم؟ ممنون

بالا