آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: انتقال تصویر بدون ip توسط dvr zedix مدل 2204 امکان داره ؟

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
سلام
من میخوام با این دی وی ار به شبکه وصل بشم و تصویر را در جایی دیگه از اینترنت ببینم .
سوالم اینه که با توجه به این که فروشنده گفته این نوع دی وی ارها قابلیت انتقال تصویر بدون ip دارن . چطوری امکان داره باید چه کار کرد تا تصویر در جایی دیگر ببینم ؟؟؟

پیوست‌ها

• 42.2 کیلوبایت بازدیدها: 206

masood789

کاربر
2012-02-09
251
620
چیزی در توضیحات ننوشته . بدون آی پی ثابت دو روش انتقال تصویر هست .

اولی که نسبتا قدیمیه ولی هنوز هم استفاده میشه و طرفدارای خودش رو داره DDNS هست که تقریبا همه دستگاه ها دارند .

مورد بعدی که جدید تر و راحت تره P2P هست .
یک شناسه به شما میده و شما اون رو داخل نرم افزار گوشی یا کامپیوتر وارد میکنید و میبینید . کمی سرعت اتصال پایین هست ولی قابل چشم پوشیه .

شما دستگاهی با قابلیت p2p بگیرید . من برند مکسرون کار میکنم داره. از برند دیگه اطلاع ندارم .

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
خوب فعلا این برند را دارم . رو کارتونشم زده DDNS FREE
با 4 تا دوربین گرفتم . دیگه نمیتونم پس بدم و یه برنده دیگه بگیرم .شایدم قابلیت P2P را هم داشته باشه .

masood789

کاربر
2012-02-09
251
620
داخل تنظیمات شبکه میتونید ببینید هست یا نه. در مورد تنظیمات ddns هم آموزش ها رو در گوگل سرچ کنید . باید یک سری تنظیمات در مودم انجام بدید و یک سری در خود دستگاه .
توصیه میکنم ابتدا با کابل مستقیم بین دستگاه و کامپیوتر تصویر بگیرید . بعد از طریق اینترنت . از فروشنده هم بپرسید از کدوم سرور ddns استفاده کنید . بعضی از سرور ها کار نمیکنه . سر در گم میشید :)

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
سلام
یکی از دوستان گفتن برو به سایت زیر که لینکشو قرار دادم و ID دستگاه دیوی ار را قرار بده داخلش تا بتونی از راه دور و اینترنت تصاویر را نگاه کنی .
این کار را کردم ولی نمیدونم کجا باید شماره ای دی را قرار بدم کسی میدونه

اینم ادرس وبسایتش
www.nvsip.com

eh334n

کاربر
2013-10-26
18
7
جناب این سیستم که م شما می خواید ایپی کلود یا سیستم ابر هستش بدون نیاز به ای پی ثابت می تونید انتقال داد
الان توی دستگاه ضبط کننده ها هستش موردی نداره ولی هیچی جای ای پی ثابت روووووو نمی گیره به خاطر پایداری بودنش در پایان اینجا ایرانه واینترنت معنای نداره :smile000:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: iranslot
بالا