آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

امدن اب از لوله پاين پكيج ديواري برولي ايتاليا حتي زمان خاموشي

930

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-02-17
364
1,236
با سلام خدمت دوستان .پكيج ديواري مورد نظر براي خودش حتي زمان خاموشي ابريزش داره .از دوستان اگه كسي دليلش رو ميدونه لطف كنه بفرمايند.از دوستان كسي ميدونه مخزن بغل اتشدان كه بصورت يك استوانه كه روش يك والو براي باد است براي چيه وايا بايد باد داشته باشه (چون هيچ فشاري توش نيست )

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,705
176,934
iRanTK.iR
با سلام خدمت دوستان .پكيج ديواري مورد نظر براي خودش حتي زمان خاموشي ابريزش داره .از دوستان اگه كسي دليلش رو ميدونه لطف كنه بفرمايند.از دوستان كسي ميدونه مخزن بغل اتشدان كه بصورت يك استوانه كه روش يك والو براي باد است براي چيه وايا بايد باد داشته باشه (چون هيچ فشاري توش نيست )

سلام

فکر مي کنم برند رو اشتباه نوشتيد بايد فرولي Ferroli باشه نه برولي !؟

بعد منظورتون از آبريزش چيه ؟ راستش من تعميرکار پکيج نيستم و تا به حال هم تعمير نکردم اما بيشتر توضيح بديد فکر مي کنم بهتر باشه .........

بعضي از پکيج هاي گرمايشي فن دار هستند فن استفاده شده در اين مدل ها براي عبور آسان دود و گاز احتراق ضروريه . ضمنا استفاده از دوکش دوجداره همراه با پکيج فن دار اين امکان رو فراهم ميکنه که هواي لازم براي احتراق پکيج بوسيله جداره داخلي دودکش از محيط خارج تامين بشه و اين يک حسن پکيج هاي فن دار هست به اين ترتيب رطوبت محيط و اکسيژن موجود در محيط از بين نميره مخصوصا در مکانهايي مثل آپارتمان ها ....... اگر هم اون قسمتي که شما مي فرماييد فن دستگاه باشه فقط موقعيکه دستگاه روشن ميشه عمل ميکنه .......

تصويري از منبع انبساط پکيج گرمايشي :

Manba_Enbesat.jpg

تصويري از پمپ پکيج گرمايشي :

Pomp.jpg

تصويري از شير برقي پکيج گرمايشي :

Shir Barghi.jpg

اين هم تصويري از محيط داخلي يک پکيج گرمايشي :

Package.jpg

930

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-02-17
364
1,236
با عرض سلام خدمت استاد عزیز.اب درست از بغل پمپ از یک لوله پلاستیکی کوتاه میریزه .فرمایش شما در مورد برند درسته.مرسی

930

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-02-17
364
1,236
سلام .استاد در منبع انبساط قانونا باید فشاری باشد؟ از دوستان کسی میدونه چطوری ابن منبع رو باز کنم وبرای باد زدن ببرم یا راه دیگری هست ؟

آخرین ویرایش:

asghars2

کاربر
2007-09-06
1
2
سلام به دوست عزیز-
اون منبع پشتی منبع انبساط هستش و باید فشار 1 تا 2 بار توش هوا باشه .
و اینکه آب سرریز میشه میتونه از باز بودن شیر پرکن باشه -به گیج فشار آب نگاه کن ببین اگه از 3 بار بالاتر میره آب از اون سرازیر میشه؟
چون این سیستم ها دارای یک شیر ایمنی هستن که اگه فشار آب داخل سیستم از 3 بار بالاتر بره خود به خود عمل میکنه و آب اضافه رو خالی میکنه از سیستم.
شیر پرکن دقیقا روی لوله ورودی آب قرار گرفته و از زیر قابل باز و بسته شدن هستش.
مورد دیگه ای بود در خدمتم

930

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-02-17
364
1,236
با عرض سلام وتشکر از راهنمایی خوبتون .اون فشار تومنبع انبساط باید همین که فرمودید باشه البته مال بنده باد کم کرده بود که با تلمبه باد زدم خوب شد .ولی احساس میکنم مبدل (منبع دوجداره) نشتی داشته باشه که باعث بهم خوردن فشار میشه .ایا میدونید این مبدل همونی که اب رو گرم میکنه رو از کجا باید تهیه کنم؟.مرسی

آخرین ویرایش:

930

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-02-17
364
1,236
سلام. ازدوستان کسی میدونه اون مبدل که بصورت رادیاته در صورت سوراخ بودن قابل تعمیره وچطوری .میشه جوشش داد ؟.از چه فلزیه ؟ظاهرا دوراه لوله یکی برای اب مصرفی ویکی برای پره ها از داخل یک استوانه رد شده ایا اونجا قاطی میشن یا نه مستقلا.خلاصه هر چیزی که در این مورد دوستان عزیز میدونند لطف کنن وراهنمایی کنن .مرسی .مرسی

idealsystem

کاربر
2010-09-20
6
3
سلام فکر تعمیر مبدل فرولی رو نکن که تکنولوژی فرولی منحصر به فرد هست باید از خ سعدی یا سمیه تقاطع بهار دنبالش باشی-گارانتی بهتر میتونه قطعه تهیه کنه که شرکت ارج پشتیبانی میکنه-در سیستم فرولی به علت نبود شیر اتومات که با خرابیش میتونه اب مصرفی و رادیاتور تداخل کنه،هیچ گاه ایندو مخلوط نمیشن-و در مبدل مسیرهاشون جداست-این اطلاعات مختصر من بود به عنوان یک مصرف کننده!:wink:

آخرین ویرایش:
بالا