آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

استفاده از موتور یخچال بجای پمپ باد

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
با سلام خدمت دوستان:
من یک موتور یخچال سالم دارم که می خواستم از اون بجای پمپ باد استفاده کنم اگر کسی بتون منو راهنمایی کنه ممنون میشم.

شما میتونید از کمپرسور بجای پمپ باد استفاده کنید

اگه سیم کشی رو مشکل داری باید بگم که روی کمپرسور سه تا پایه اومده که چیدمانش مثل مثلث هستش توی حالت افقی دوتا پایه در راستای هم هستند

یکی استارت هستش و دیگری رانینگ که جای نصب رله هست و تک پایه ای که میمونه جای اوورلود هستش
فاز رو به رله میدی و نول رو به اوورلود

سه تا لوله از کمپرسور میاد که 2تا مکش هستن و یکی دهش

برای کارایی بهتر پیشنهاد میشه که روی لوله های مکش یک صافی نصب شود.

hamedbamaram

کاربر
2012-06-08
1
3
سلام خوبین ؟اقا یه سوال وقتی فشار داخل کبسول باد به روی 2 کیلو گرم بر سانتی متر مربع میرسه دیگه متور قدرت استارت نداره !!باید باد کاملا خالی بشه میشه با شیر 1طرفه ای چیزی این مشکل رو حل کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

میرچولی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-12-03
507
5,671
شهرستان سبزوار
سلام بانصب کردن یک خازن الکترولیت بدون قطب باظرفیت بین 50الی 100میکروفاراد درمسیر پایه استارت کمپرسور مشکل راه اندازی درزیر بار حل میشود.

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
با سلام من یک نمونه حدود بیست سال پیش با یک موتور یخچال درست کردم که تا قبل از امدن بلوور باد چینی به بازار برای تمیز کردن داخل تلویزیون استفاده میکردم ومشکلی هم نداشت عکس ان را برایتان میگذارم موفق باشید

پیوست‌ها

• 119.2 کیلوبایت بازدیدها: 542

korosh1370

کاربر vip
کاربر
2017-04-05
41
21
سلام لطفا روش ساخت کمپرسور باد و با موتور یخچال توضیح کامل می دهید
یا اگه کمپرسور باد آماده قیمت مناسب برای تمیزکاری برد معرفی می کنید

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: daniyal18

daniyal18

کاربر vip
کاربر
2022-11-26
364
188
29
Yazd
سلام لطفا روش ساخت کمپرسور باد و با موتور یخچال توضیح کامل می دهید
یا اگه کمپرسور باد آماده قیمت مناسب برای تمیزکاری برد معرفی می کنید
درود شما میتونید برا درک بهتر ویدیو اموزشی ببنید و اینکه از ی شیر ی طرفه استفاده کنید تا فشار برگشت موجب ضعیف شدن استارت دوباره نشه و ی قطع کن مخزن هم هم میتونید کپسول های اتش نشانی در اندازه های مختلف که تاریخ گذشته استفاده کنید هم کپسول های گاز کولر خودرو نمونه های زیادی تو بازار موجوده با همین موتور یخچال که درست کردنش به صرفه و تجربه کاریه براتون موفق باشید

2024-01-20
5
0
مشهد
استفاده از کمپرسور باد فندکی بهتره یا استفاده از موتور یخچال برای درست کردن کمپرسور باد ؟؟
سایت بازرگانی ********** کمپرسور باد فندکی داره و قیمتش هم مناسبه واقعا دو دل شدم

قرار دادن لینک و تبلیغات در انجمن ممنوع هست .

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا