آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

استدبای رفتن اسپیکر خانگیJVC

amir996

کاربر
2019-07-16
27
6
باسلام
یک دستگاه jvc خانگی اوردن کلید های ولومش که فشاری هست به مرور زمان خراب شده بودن قطع و وصل میشدن
به دلیل نبود کلید یدکی بنده کلید های مربوط به کاست و dvd رو با این کلید های ولوم جا به جا کردم
ولی حالا تا دستگاه رو روشن میکنم دستگاه شروع به پخش دمو روی صفحه میشه ولی وقتی کلید پاور رومیزنم دستگاه یلحظه روشن و دوباره به استندبای میره
کسی میتونه راهماییم کنه؟

alikarrimian

کاربر vip
vip
کاربر
2012-12-30
38
21
42
اصفهان
سلام اشکال از کلید هاست باید کلید ها را تعویض کنی احتمالا کلیدها یا شورت شدن یا اهمی شدن با تعویض کلیدها مشکلتون بر طرف میشه

amir996

کاربر
2019-07-16
27
6
سلام اشکال از کلید هاست باید کلید ها را تعویض کنی احتمالا کلیدها یا شورت شدن یا اهمی شدن با تعویض کلیدها مشکلتون بر طرف میشه
ممنون-- ینی میفرمایید کلید هارو برگردونم جای خودشون؟؟؟؟
اخه کلید هارو کلا دراوردم باز هم همینجوریه

آخرین ویرایش:

amir996

کاربر
2019-07-16
27
6
کلید هارو به حالت اول برگردوندم ولی ایراد پابرجاست

Navid-Aref

کاربر vip
vip
کاربر
2008-11-23
385
796
درود. بهتره مدل کامل دستگاه بنویسید و تصاویر واضحی از آن (ظاهر دستگاه و بردهای الکترونیکی داخل آن) را در اینجا قرار بدید. چون ژاپنی تبار هست به احتمال زیاد سرویس منوال آن هم از این وبسایت قابل دانلود باشه و از طریق اون بشه مشکل رو پیدا کرد.
به طور مثال فایل JVC DX-J36UN Service Manual رو ضمیمه کردم:

پیوست‌ها

• 188.7 کیلوبایت بازدیدها: 39
  • 453.6 کیلوبایت بازدیدها: 35

amir996

کاربر
2019-07-16
27
6
درود. بهتره مدل کامل دستگاه بنویسید و تصاویر واضحی از آن (ظاهر دستگاه و بردهای الکترونیکی داخل آن) را در اینجا قرار بدید. چون ژاپنی تبار هست به احتمال زیاد سرویس منوال آن هم از این وبسایت قابل دانلود باشه و از طریق اون بشه مشکل رو پیدا کرد.
به طور مثال فایل JVC DX-J36UN Service Manual رو ضمیمه کردم:

خیلی ممنون از لطفتون. مدل دستگاه dx-t7 هست
فقط کلید های ولوم که قطع و وصل میکردن یا گیر میکردن با کلید انتخاب حالت کاست تعویض کردم و الان این مشکل پیش اومده که تا روشن میشه میره استندبای

پیوست‌ها

Navid-Aref

کاربر vip
vip
کاربر
2008-11-23
385
796
پوش باتون ها همگی دارای پارت نامبر یکسان QSW1121-001Z و یک نوع هستند و جابجا کردن آنها نباید مشکلی ایجاد کند. شاید شوک ناشی از هویه کاری مشکل بوجود آورده یا کابل و یا سوکتی قطع و شل شده! آی سی اصلی ولوم که 30 پایه داره شماره اش IC820 هست و اکثر پایه هاش باید ولتاژ 4.5 ولت داشته باشند(طبق تصویر 01). سرویس منوال این دستگاه رو به همراه چند عکس ضمیمه کردم و امیدوارم مفید باشه.

پیوست‌ها

• 16.3 مگابایت بازدیدها: 0
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amir996

amir996

کاربر
2019-07-16
27
6
پوش باتون ها همگی دارای پارت نامبر یکسان QSW1121-001Z و یک نوع هستند و جابجا کردن آنها نباید مشکلی ایجاد کند. شاید شوک ناشی از هویه کاری مشکل بوجود آورده یا کابل و یا سوکتی قطع و شل شده! آی سی اصلی ولوم که 30 پایه داره شماره اش IC820 هست و اکثر پایه هاش باید ولتاژ 4.5 ولت داشته باشند(طبق تصویر 01). سرویس منوال این دستگاه رو به همراه چند عکس ضمیمه کردم و امیدوارم مفید باشه.
خیلی لطف کردین همه سوکت هارو چک کردم سالم بودن قطعی داخل مدار نبود
کمی بعد تست میکنم ولتاژ این ای سی رو ببینم ولتاژ ها موجوده یا خیر

amir996

کاربر
2019-07-16
27
6
تمام ولتاژ ای سی ولوم پابرجا بود
ایراد از جای دیگه باید باشه واقعا گیج کنندس همه چی صحیح سر جای خودشه☹️

بالا