آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزش تعمیرات فلش مموری

mehdio

کاربر vip
کاربر
2006-11-12
111
293
با سلام در این بخش سوالات و مشکلات خود را در زمینه کول دیسک یا همان فلش مموری بفرمایید

اولین مشکلی که در فلش مموری پیش می آید روشن نشدن چراغ فلش مموری

پاسخ:یک عدد فیوز smd روی مدار میباشد و آنرا تعویض کنید.

دومی مشکل در فلش مموری نشناختن توسط usb میباشد.

پاسخ : تعویض آی سی فلش کول دیسک به شماره samsung k9gag08u0m

farzad.

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-06-29
1,423
5,468
با سلام
کول دیسک pqiمدل810i باظرفیت 4 گیگ کامپیوتر اون رو شناسایی میکنه ولی بازش نمی کنه فرمتش هم نمیکنه ظرفیتش هم صفر نشون میده ضمنا" این مشکل بعد از ریختن 2 تا فایل صوتی پیش اومد خیلی ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

ALI.RISIVER

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-10-03
774
1,839
USA
WWW.ALIRISIVER.TK
با سلام
کول دیسک pqiمدل810i باظرفیت 4 گیگ کامپیوتر اون رو شناسایی میکنه ولی بازش نمی کنه فرمتش هم نمیکنه ظرفیتش هم صفر نشون میده ضمنا" این مشکل بعد از ریختن 2 تا فایل صوتی پیش اومد خیلی ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

دوست عزیز این مشکل مربوط به نرم افزار و در یک صورت قابل رفع استفاده از نرم افزارهای فرمت البته در بیشتر موارد مشکل رفع نمی شود

mosavi

کاربر vip
کاربر
2008-04-02
187
1,441
41
با سلام خدمت دوستان عزیز
من یک فلش کینگستون 32گیگ دارم فایلهای صوتی و نرم افزارهای داخلش قابل استفاده هستند ولی فایلهای تصویری رو که داخلش میریزم فقط اولین فایل تصویری قابل اجراست بقیه فایلهای تصویری دیگه باز نمیشن در حالیکه ظرفیت دارن حتی فایلها رو که از روی فلش دوباره رو کامپیوتر میریزیم باز هم قابل اجرا نیستن
با همه روشهایی که در سایت قرار داده شده و یک نرم افزار دیگه که برای فرمت فلش رو فرمت کردم ولی همون ایراد رو داره

guest1

Banned
2011-11-21
859
6,804
با سلام دوست عزيز در اكثر مواقع بهتر است تحت داس فرمت شود ويا با winncالبته چندين مورد هم تحت ويستا فرمت كردم چندين مشكل داخلي نيز وجود دارد خرابي كريستال و قلع مردگي

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,689
176,867
iRanTK.iR
سلام

نرم افزارهايي براي فرمت داخل انجمن هست و کاملترينش اينه :

http://www.irantk.ir/showthread.php?t=7918

در ضمن اگر دي وي دي يا رســـــــــــــــــيـــــــــــــــــــــوري که قابليت رکورد روي USB داشته باشه در اختيار داريد يک بار هم بوسيله اين دستگاه ها فلشتونو فرمت کنيد ، در اکثر مواقع فلش هايي که توسط ويندوز فرمت نميشه توسط اين دستگاه ها فرمت ميشه .

موفق باشيد .

ali8889

کاربر
2010-10-22
447
1,823
با سلام خدمت دوستان در بالای صفحه یکی از دوستان در مورد عدم شناختن کول دیسک ها توسط usb فرمودند که مشکل از چیپ samsung k9gag08u0m میخواستم بدونم آیا این نوع چیپ ها در بازار است و اگر پیدا میشه میشود توسط هیتر چیپ ها را از روی برد برداشت یا دستگاه لازم دارد چون خودم خیلی فلش برام میاد که همین مشکل داره

با تشکر

بالا