آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

ابزارها و لوازم مربوط به کم کردن کیلومتر

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

digital84

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2006-10-03
376
4,979
اصفهان
در مورد ابزارهای کم کردن کیلومتر باید به عرضتون برسونم که لوازم مورد نیاز ابتدا نرم افزارهائی هست که به شما یا آدرس خطی که کیلومتر در اون ثبت میشه رو میده که شما بسته به مقداری که نیاز به کم کردن هست کارکتورهای مورد نظر رو باید تغییر بدید البته نرم افزارهایئی هم هستند که به صورت اتوماتیک این کار رو انجام میدهند ولی ضریب دقت اونها پائین و کیلومترهای 3 رقمی به پائین در اختیار کاربر نمی باشد از دیگرلوازم این کار انواع پروگرامر می باشد که هر کدام معایب و محاسن خاص خودشون رو دارن و نسبت به عملکرد و قیمت اونها ممکنه بسیار متفاوت باشه که من خودم یک نمونه ساختم که امکان چنج کیلومتر و ecu و کد رادیو پخشها و سیدی پلیرها و همچنین ذخیره سازی اطلاعات ایپرام تلوزیونها بر روی کامپیوتر شخصی شما را دارا میباشد که بزودی در فروشگاه سایت قرارشون میدم و دوستانی هم که نیاز فوری به اون دارن می تون با پیغام خصوصی به من اطلاع بدهند تا نحوه و قیمت خرید رو خدمتشون ارائه بدم

این بحث ادامه دارد.....

digital84

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2006-10-03
376
4,979
اصفهان
معرفی و ارائه اولین نرم افزار پر طرفدار کم کردن کیلومتر ونحوه کار آن

یکی از پر طرفدار ترین نرم افزارهای موجود جهت کم کردن کیلومتر که کلیه اتوموبیلها را بخوبی ساپورت میکنه نرم افزار تاچو سافت یا همانTachoSoft's Mileage Calculator هست که دارای ورژنهای 1.7 و 8 و 10 و 13 و 15.4 و 17.3 میباشد که هر ورژن برای خود کیجن بخصوص و یا به صورت کرک شده داخل بازار می باشد که برای نمونه من ورژن 1.7 اون رو که به صورت کرک شده هست رو داخل سایت قرار میدم تا دوستان با اون بیشتر آشنا بشن و نمونه ای تنها ورژنی که کلیه اتومبیلهای داخلی و خارجی کشور عزیزمون ایران رو ساپورت میکنه ورژن 15.4 به بالا هست که علاقمندان به خرید می تونن یا با مراجعه به سایتhttp://www.tachosoft.com از آخرین آپدیتها ونحوه خرید توسط گرین کارت عمل کنن و یا توسط پیغام خصوصی اطلاع بدهند تا از لیست قیمتها و ورژنهای مختلف اطلاع پیدا کنن نحوه کم کردن کیلومتر هم در پست بعد انشاالله به صورت تصویری قرار قرار خواهم داد
در ضمن جهت مدیریت دانلود دوستانی که دانلود کردن با پیغام خصوصی اطلاع بدهند تا پسورد برای اونها ارسال بشه نکته بعدی هم اینکه داخل گوگل مجبور شدم در این مورد زیاد بگردم و سراغ بگیرم تا اینجا مشکلی نیست ولی دقت کنید من خودم بعد از دانلود حدود 30 مگابایت فایل برای ورژتهای جدید خودمو به زحمت انداختم و تا 100 درصد شد بلافاصله ویروسکش من صداش در اومد و اونو پاکش کرد و یا در بعضی مواقع متاسفانه پسورد داشت به هر حال اینو گفتم که اگر دوستان از اینتر نت پر سرعت استفاده میکنن دقت کنن لینکها شما رو کجا هدایت میکنن و فایلی که میگیرید حتما توسط ویروس کشتون چک بشه تا خدای ناکرده مشکلی پیش نیاد

این هم نرم افزار کرک شده تاچو سافت ورژن 1.7 تقدیم به اهالی سایت تعمیرکاران

پیوست‌ها

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا