آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: عدم ورود به تنظیمات مودم زایکسل مدل DEL1202-T10B/B

خرداد

کاربر vip
کاربر
2007-09-07
54
126
سلام
مودم زایکسل مدل DEL1202-T10B/B فقط چراغ پاور روشن داشتم که پس از ریختن فریمور سایت عملکردش کاملا درست شده فقط نه به روش اتصال کابل شبکه و نه وایرلس نمی تونم وارد تنظیمات بشم
در حالت اتصال کابل شبکه تمام یوزر پسوردهای admin و 1234 وroot و... رو امتحان کردم نشد
و در حالت وایرلس تو لیست شبکه های wifi به نام DELSA8ED828 نمایش داده میشه ولی پسورد وایرلس (یا همون key wifi) که برچسب زیر مودم نوشته شده چون داخل فریمور بوده و ندارمش و اونی که روی برچسبه طبیعتا عمل نمیکنه
تمام تاپیکها و سوالات مرتبط روگشتم نتیجه نگرفتم
لطفا مدیر محترم بخش فریمور مودمهای زایکسل که زحمت چندین مدل رو کشیدند پسود وایرلس فریمور ارایه شده رو هم قرار بدن یا اگر راه حلی هست لطفا دوستان مطلع راهنمایی کنند تشکر

behelsa

کاربر vip
کاربر
2012-12-18
20
11
بیشتر مودم های زایکسل فقط با اینترنت اکسپلورر و همون admin admin وارد میشه. البته در ویندوز 10 با نسخه آپدیت اکسپلورر یعنی edge وارد میشم راحت

randomboot

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-02-10
508
2,310
سلام
مودم زایکسل مدل DEL1202-T10B/B فقط چراغ پاور روشن داشتم که پس از ریختن فریمور سایت عملکردش کاملا درست شده فقط نه به روش اتصال کابل شبکه و نه وایرلس نمی تونم وارد تنظیمات بشم
در حالت اتصال کابل شبکه تمام یوزر پسوردهای admin و 1234 وroot و... رو امتحان کردم نشد
و در حالت وایرلس تو لیست شبکه های wifi به نام DELSA8ED828 نمایش داده میشه ولی پسورد وایرلس (یا همون key wifi) که برچسب زیر مودم نوشته شده چون داخل فریمور بوده و ندارمش و اونی که روی برچسبه طبیعتا عمل نمیکنه
تمام تاپیکها و سوالات مرتبط روگشتم نتیجه نگرفتم
لطفا مدیر محترم بخش فریمور مودمهای زایکسل که زحمت چندین مدل رو کشیدند پسود وایرلس فریمور ارایه شده رو هم قرار بدن یا اگر راه حلی هست لطفا دوستان مطلع راهنمایی کنند تشکر

احتمالا اگر کسی از دوستان فایل این با پسوردش رو قرار بدن جواب بده
من با گوشی وارد میشدم به زاکسل الان تست کردم هر چی یوزر و پسورد رو admin زدم نشد بعد با فایر فاکس وارد شدم احتمالا بروز رسانی مرور گر مشکل داشته
شما هم با مرور گر فایر فاکس امتهان کنید
جای یوزر رو خالی بگزارید و پسورد رو admin یا Admin بزنید
اگر نشد هر۲ رو admin و اگر باز نشد یوزر admin و پسورد 1234
امتهانش ضرر نداره

آخرین ویرایش:

amirgoogle

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-12-17
317
336
Fars.Iran
نباید مشکلی داشته باشید حتی من با گوگل کروم میرمهم با admin admin باز میکنه اگر نکرد باید یه مودم پیدا کنم تنظیماتش عوض کنم فایل رو روش بردارم.

بالا