آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل ایفون تصویری تابا 1043m

حامد شکوهی

کاربر
2014-03-01
4
9
سلام خدمت اساتید ایفونی اوردن جهت تعمیر به مدل 1043m که نیاز به گفتن نیست این گوشی هوشمند که از دو رله استفاده میکنه و معموری دار هست

ایفون فوق اول که تصویر نداشت بعد چک کردن مشخص شد داخل برد صوت دیود زنری سوخته کنار رله با شماره لوکیشن d21 که اگر اشتباه نکنم ...که مشخصلتی نداشت که خودم یک زنر قرار دادم بازم تصویر روشن نشد که بعد تعویض خازن برد تصویر صفحه روشن شد اما موقع سویچ کردن که میخوای تصویر ذوربین بیاری بالا همون دیود به شدت داغ میکنه ناگفنه نماند این کار بدونسیم پنل صورت میگیره و موقع نصب پنل هم نه صدا رفت برگشت ذاره و نه تصویر بالا میاد

دوستان اگر محبت کنن زودتر راهنمایی کنن ممنونم ۲۰۱۹۰۱۲۵_۱۱۴۹۱۷.jpg۲۰۱۹۰۱۲۵_۱۱۴۹۱۰.jpg۲۰۱۹۰۱۲۵_۱۱۴۹۰۲.jpg۲۰۱۹۰۱۲۵_۱۱۴۸۵۹.jpg

rezajan69

کاربر
2010-03-14
110
113
مشهد
دلیل سوختن دیود  احتمالا مربوط به خرابی رله ها باشه و یا زیر رله شاید اتصالی باشه که مسیر تصویر و صدا رو قطع کرده.

احتمال دوم برای قطع بودن صدا شاسی هوک و ایسی lm 368 مشکل دار میتونه باشه.

موفق باشین

Morijan

کاربر
2018-06-11
2
2
ای سی LSP5526 پشت برد مین که مسئولیت تامین و تنظیم جریان‌های چیپ ها و درایور صفحه داغ میکنه،باید عوض بشه

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
757
2,531
تهران -شانکهای
با احترام
، سوکت میانی، سوکت ۷ پین رو از برد جدا کنید ، گوشی رو بدون پنل به برق بزنید و بعد از حدود ۳ دقیقه ، گزارش عملکرد گوشی رو اطلاع بدید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: moein6

Amin.no

کاربر vip
vip
کاربر
2016-03-29
238
286
گیلان
با احترام
، سوکت میانی، سوکت ۷ پین رو از برد جدا کنید ، گوشی رو بدون پنل به برق بزنید و بعد از حدود ۳ دقیقه ، گزارش عملکرد گوشی رو اطلاع بدید

مشکل مشابه در یک آیفون 1043 با تعویض آیسی lsp5526 مشکل روشن نشدن السیدی حل شد اما بعد از مدتی کار کردن مشکل برگشت اما آیسی سالم هست. برد تصویر جریان کشی پیدا کرده اما هیچ اتصال کوتاه یا قطعه نیم سوز در برد پیدا نکردم . با جدا کردن سوکت کناری (۸پین) جریان کشی برطرف میشه. در مرحله اول همین آیسی مشکل پیدا کرده بود

• Like

r-th

کاربر
2021-11-15
2
0
35
سلام خدمت دوستان.ایفون تصویری تابا مدل 1043ام دارم.همه موارد درست کار میکنه.فقط صدای رفت وبرگشت کاملا قطع .بنظر شما ایراد از چه چیزی هست.ممنون از شما

r-th

کاربر
2021-11-15
2
0
35
سلام خدمت دوستان.ایفون تصویری تابا مدل 1043ام دارم.همه موارد درست کار میکنه.فقط صدای رفت وبرگشت کاملا قطع .گاهی پیام کد رو صفحه میاد.بنظر شما ایراد از چه چیزی هست.ممنون از شما

amirgoogle

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-12-17
317
336
Fars.Iran
سلام خدمت دوستان.ایفون تصویری تابا مدل 1043ام دارم.همه موارد درست کار میکنه.فقط صدای رفت وبرگشت کاملا قطع .گاهی پیام کد رو صفحه میاد.بنظر شما ایراد از چه چیزی هست.ممنون از شما

ولتاژ پاور و مدار صدا را چک کنید

• Like
بالا