آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: ارور Product information not valid در اچ پی 8460w

rajabi2344

کاربر
2018-11-11
16
20
سلام
لپ تاپ hp 8460w بعد از پروگرم بایوس ، در زمان روشن شدن این ارور را میده:
Product information not valid
the following product information programmed into the system board is missing or invalid
system board (00A)
product name
product serial number
product sku
system board ct number
enter- continue startup
که همانطور که متوجه شدید با اینتر از این مرحله میگذره ، در bios information هم این اطلاعات نیستند ، چطور میتونم این اطلاعات را براش تعریف کنم که این ارور از بین بره ؟

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,510
آذرشهـر
دوست خوبم
این مشکل بخاطر سازگار نبودن نسخه بایوس پروگرام شده هست .3 نسخه فایل بایوس اپلود می کنم .با این 3 نسخه تست کنید ،اگر باز هم مشکل پابرجا بود روش وارد کردن اطلاعات رو بصورت دستی امتحان می کنیم .به اینصورت که اطلاعات نوشته شده روی برچسب پشت و همچنین زیر باتری رو بنویسید و با نرم افزار وارد کنید .
متاسفانه بازم نتونستم رو سرور انجمن اپلود کنم فایل ها رو .از لینک زیر دانلود کنید .
http://s9.picofile.com/file/8349510...vn_HP_8460P_6050A2398501_MB_A02_BIOS.rar.html
موفق باشید .

rajabi2344

کاربر
2018-11-11
16
20
دوست خوبم
این مشکل بخاطر سازگار نبودن نسخه بایوس پروگرام شده هست .3 نسخه فایل بایوس اپلود می کنم .با این 3 نسخه تست کنید ،اگر باز هم مشکل پابرجا بود روش وارد کردن اطلاعات رو بصورت دستی امتحان می کنیم .به اینصورت که اطلاعات نوشته شده روی برچسب پشت و همچنین زیر باتری رو بنویسید و با نرم افزار وارد کنید .
متاسفانه بازم نتونستم رو سرور انجمن اپلود کنم فایل ها رو .از لینک زیر دانلود کنید .
http://s9.picofile.com/file/8349510...vn_HP_8460P_6050A2398501_MB_A02_BIOS.rar.html
موفق باشید .

سلام مهندس ،بابت راهنمایی تون ممنونم
با این فایل ها مشکل هنوز پابرجاست
با چه نرم افزاری میشه این کار را انجام داد؟
در ضمن برچسبی که system Board ct روش نوشته باشه را پدا نکردم ، اگه کد دیگه ای براش تعریف بشه به مشکل برمیخوریم ؟

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: cybernova

cybernova

مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,510
آذرشهـر
سلام مهندس ،بابت راهنمایی تون ممنونم
با این فایل ها مشکل هنوز پابرجاست
با چه نرم افزاری میشه این کار را انجام داد؟
در ضمن برچسبی که system Board ct روش نوشته باشه را پدا نکردم ، اگه کد دیگه ای براش تعریف بشه به مشکل برمیخوریم ؟

وست خوبم
گزینه CT NUMBER معمولا روی برد ،زیر ماژول های رم روی برچسب نوشته می شه .برای وارد کردن اطلاعات بصورت دستی نیز از نرم افزاری که اپلود می کنم استفاده کنید .نحوه کار هم به اینصورت هست که یه فلش بوتیبل درست کنید و محتویات رو روی فلش کپی کنید و از طریق فلش سیستم رو بوت کنید .
بسته به مدل مین برد لپ تاپ و اینکه توسط چه شرکتی تولید شده ،می تونید فایل اجرایی متناسب با برد خودتون رو از لیست پیدا کرده و بعد از اجرا در هر خط مقادیر خواسته شده رو وارد کنید .
اگر مقدور هست از مدل نوشته شده روی برد عکس بگیرید تا اگر فایل بایوس متناسب با این مدل رو پیدا کردم ،آپلود کنم .

موفق باشید

پیوست‌ها

rajabi2344

کاربر
2018-11-11
16
20
وست خوبم
گزینه CT NUMBER معمولا روی برد ،زیر ماژول های رم روی برچسب نوشته می شه .برای وارد کردن اطلاعات بصورت دستی نیز از نرم افزاری که اپلود می کنم استفاده کنید .نحوه کار هم به اینصورت هست که یه فلش بوتیبل درست کنید و محتویات رو روی فلش کپی کنید و از طریق فلش سیستم رو بوت کنید .
بسته به مدل مین برد لپ تاپ و اینکه توسط چه شرکتی تولید شده ،می تونید فایل اجرایی متناسب با برد خودتون رو از لیست پیدا کرده و بعد از اجرا در هر خط مقادیر خواسته شده رو وارد کنید .
اگر مقدور هست از مدل نوشته شده روی برد عکس بگیرید تا اگر فایل بایوس متناسب با این مدل رو پیدا کردم ،آپلود کنم .

موفق باشید

سلام
اون برچسب وجود نداره ، با همین نرم افزاری که لطف کردید گذاشتید انجام دادم ، ct را هم یه عدد رندوم زدم ، فعلا که ثبت شد و بدون ارور بالا میاد
ممکن هست چون این ct خود سیستم نیست به مشکلی بربخوریم یا جای نگرانی نداره ؟

cybernova

مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,510
آذرشهـر
دوست خوبم
خدا رو شکر که حل شد .اگر آداپتورتون اورجینال هست ،CT روی اداپتور هم نوشته شده .این پارامتر اونطوری که بنده فهمیدم مربوط به سازگار شدن مین برد با اداپتور هست و احتمال زیاد شما با اداپتور غیر اورجینال دارید استفاده می کنید .برچسب اداپتور رو چک کنید .اگر مشکلی ندارید از بابت شارژ و تنظیمات پس احتمال زیاد با همون عدد رندوم هم کار می کنه .
موفق باشید .
HP.jpg

آخرین ویرایش:

mohammadmoa

کاربر
2019-10-07
1
0
44
سلام د.وستان بزرگوار من هم دقیقا همین مشکل ابتدای تاپیک را دارم hp430 g1
بعد همه امور را طبق راهنمایی ها انجام میدم ولی بعد esc و رستارت سیستم همچنان خط برپاست با نرم افزار متوجه شدم mpm is not unlocked
اما کاری از دستم برنیومده ممنون میشمک راهنمایی کنید:yes:

بالا