آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: سر وصدای زیاد در دور تند لباسشویی ایندزیت مدل W107-FR

کهندانی

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-07-16
341
500
با سلام محضر اساتید بزرگوار :
لباسشویی ایندزیت مدل W107 مدتی است شروع به چرخش با دور تند میکند صدای غیر قابل تحملی دارد و قطع به یقین مربوط به بلبرینگ دیگ آن می باشد در صورت امکان با توجه به تصویر ارسالی راهنمایی بفرمایید چگونه باید بلبرینگ یا بلبرینگها را تعویض کنم قبلا سپاسگزارم.

IMAG0699.jpgIMAG0700.jpgIMAG0701.jpg

amookhteh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2015-01-17
803
1,011
پاسخ : سر وصدای زیاد در دور تند لباسشویی ایندزیت مدل W107(FR)

درود کاره پر درده سریه اگه مطمعنی از بلبرینگهاشه باید کل دیگو پله کنی اول باید نوار دربو ازاد کنی سپس فنرای دیگ رو باز کنی سپس کلا هرچی اتصلات بهش وصله رو ازاد کنی دیگو که پله کردی بصتای وصت دیکه رو باز میکنی تا دیگ دو تیکش از هم باز بشه پولی رودهم باز میکنی سبد داخل دیگو هم در میاری سپس از پش یا از داخل با یه سمبه کلفت تقه میزنی بلبرینگ و کاسه نمدشو در میاری اگه شافت هن خردگی داشت میدی تراشکاری جوشتراش بده تا به کاسه نمد اسیب نزنه.

farzad.

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-06-29
1,421
5,467

با سلام محضر اساتید بزرگوار :
لباسشویی ایندزیت مدل W107 مدتی است شروع به چرخش با دور تند میکند صدای غیر قابل تحملی دارد و قطع به یقین مربوط به بلبرینگ دیگ آن می باشد در صورت امکان با توجه به تصویر ارسالی راهنمایی بفرمایید چگونه باید بلبرینگ یا بلبرینگها را تعویض کنم قبلا سپاسگزارم.مشاهده فایل‌پیوست 152540مشاهده فایل‌پیوست 152542مشاهده فایل‌پیوست 152543
سلام
کار پر دردسری هست و نیاز به ابزار و کارگاه مناسب داره

کهندانی

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-07-16
341
500

درود کاره پر درده سریه اگه مطمعنی از بلبرینگهاشه باید کل دیگو پله کنی اول باید نوار دربو ازاد کنی سپس فنرای دیگ رو باز کنی سپس کلا هرچی اتصلات بهش وصله رو ازاد کنی دیگو که پله کردی بصتای وصت دیکه رو باز میکنی تا دیگ دو تیکش از هم باز بشه پولی رودهم باز میکنی سبد داخل دیگو هم در میاری سپس از پش یا از داخل با یه سمبه کلفت تقه میزنی بلبرینگ و کاسه نمدشو در میاری اگه شافت هن خردگی داشت میدی تراشکاری جوشتراش بده تا به کاسه نمد اسیب نزنه.

سلام بزرگوار : یعنی بعد از در آوردن نوار درب و آزاد کردن فنر ها میشود دیگ و سبد را آزاد کرد و از داخل کیس لباسشویی بیرون آورد .

کهندانی

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-07-16
341
500

سلام بر اساتید بزرگوار :
من دیگ را پیاده کردم منتها باید برای تعویض بلبرینگها در دیگ قسمت پلاستیکی را که قسمت استیل داخل آن هست را باز کنم که متاسفانه در دیگ بست و پیچ ندارد و گویا با چسب چسبانده اند و پرس شده حالا موندم چطور درب را از روی دیگ جدا کنم ممنونم اگر راهنمایی بفرمایید . ایندزیت مدل w107 است.

آخرین ویرایش:

کهندانی

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-07-16
341
500

سلام بر اساتید بزرگوار :
من دیگ را پیاده کردم منتها باید برای تعویض بلبرینگها در دیگ قسمت پلاستیکی را که قسمت استیل داخل آن هست را باز کنم که متاسفانه در دیگ بست و پیچ ندارد و گویا با چسب چسبانده اند و پرس شده حالا موندم چطور درب را از روی دیگ جدا کنم ممنونم اگر راهنمایی بفرمایید . ایندزیت مدل w107 است.

با سلام : دوستان محفظه پلاستیکی را از محل پرس با اره آهن بر بریده و جدا کردم البته با دقت چون دو باره باید بهم بچسبانم اول کاسه نمد را که آب از آن نفوذ کرده بود و بلبرینگ را خراب کرده بود با سختی خارج و بعد بلبرینگ خراب را خارج (با دقت که فقط به لایه خارجی اون ضربه های ریزهمه جانبه و آرام باید زد ) کردم وبعد با همین دقت بلبرینگ دوم را خارج که سالم بود ولی در هرصورت عوض کردم وبعد با تمیر کردن و کمی گریس بلبرینگ ها و کاسه نمد جدید را جا زده و بعد دوباره محل پرس را با مقداری چسب چسبانده و اطراف را چند تا پیچ و مهره بهم قفل کردم و سرانجام همه چی OK شد . درود به همه

بالا