آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: چرا به سوالات و مشکلات مطرح شده در انجمن مانند قبل پاسخی داده نمیشود

amir42302000

کاربر vip
کاربر
2015-01-03
49
63
سلام امیدوارم اشتباه کرده باشم اما از چند ماه قبل ودر ادامه با پرداخت اشتراک جدید فعالیت و تلاشی برای پاسخ و راهنمایی جهت حل مشکلات مطرح شده توسط مدیران و اساتید نمیبینم دوستان اگر کمی در انجمنهای مختلف گشته و پستهای فراوان از انواع مشکلات و سوالات مطرح شده را میبینیم که کنار تعداد پاسخ فقط یک صفر کله گنده چشمک میزند و میتوان چهره دست از پا درازترسوال کنندگانی مانند بنده را مجسم کرد اگر مدیران سایت ناراحت نشوند حدس بنده ریزش شدید اعضا به مرور و در آینده خواهد بود

amer007

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-02-21
962
3,235
IRAN IN MY HEART
سلام امیدوارم اشتباه کرده باشم اما از چند ماه قبل ودر ادامه با پرداخت اشتراک جدید فعالیت و تلاشی برای پاسخ و راهنمایی جهت حل مشکلات مطرح شده توسط مدیران و اساتید نمیبینم دوستان اگر کمی در انجمنهای مختلف گشته و پستهای فراوان از انواع مشکلات و سوالات مطرح شده را میبینیم که کنار تعداد پاسخ فقط یک صفر کله گنده چشمک میزند و میتوان چهره دست از پا درازترسوال کنندگانی مانند بنده را مجسم کرد اگر مدیران سایت ناراحت نشوند حدس بنده ریزش شدید اعضا به مرور و در آینده خواهد بود

سلام
با آرزوی توفیق روز افزون برای همه همکاران عزیز خصوصا مدیران محترم سایت ...
متاسفانه همیطوره دوست عزیز و انجمن دیگه اون رونق و پویایی قبل رو از دست داده وباید یه فکری کرد %

amir42302000

کاربر vip
کاربر
2015-01-03
49
63
سلام دوستان با توجه به وضعیت موجود انجمن و عدم دریافت پاسخ و راهنمایی مناسب در این انجمن اگردوستان سایت و یا انجمن مفیدتری سراغ دارند لطفا" معرفی نمایند با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: optical

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
در انجمن ما انجمن مفید تری معرفی کنند؟؟

گاهی بعضی کاربران حرفهایی مطرح می کنند که آدم نمیدونه باید بخنده یا ناراحت بشه. شما فکر کردید در این انجمن تبلیغات دیگر انجمن ها مجاز هست؟!
درضمن شما خودتان تا الان به چند نفر جواب سوال دادید؟؟ دیگران هم مثل شما. اگر هر کسی سعی کنه به دیگران کمک کنه همه سوالات جواب دارند ولی اگر هر کسی فقط فکر جواب گرفتن سوالات خودش باشه هیچکس جواب نمیگیره.
و حتی ممکنه سوال شما رو اصلا کسی بلد نباشه. من که مدیر ارشد سایت هستم چند روز گذشته دو یا سه سوال پرسیدم که جواب نگرفتم.
به هر حال در ایران فرهنگ پاسخ به سوالات دیگران هنوز جا نیفتاده و این تقصیر خودمان هست. شما هر انجمن یا سایت دیگه برید اوضاع از این خیلی بدتر هست و بهتر نیست.

دفعه بعد چنین مواردی در انجمن درخواست کنید مستقیما اکانت شما بدون اخطار مسدود خواهد شد.
موفق باشید

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,636
اصفهان
با سلام و اجازه از مهندس نکویی!
من منظورم با شما کاربرانی که در این تاپیک گله‌مند هستید نیست. چون اصلا پستهای درخواست شما را بررسی نکردم
اما....
متاسفانه اخیرا کاربرانی که تاپیک برای رفع مشکل ایجاد میکنند اکثرا به قوانین توجه نمیکنند و عنوان های نامناسب انتخاب کرده و برای مشکلشان توضیحی نمیدهند و عکس نمیگذارند. بالطبع مدیر یا کاربری که می‌خواهد جواب دهد چون اطلاعات اولیه کافی دریافت نکرده یا چیزی به ذهنش نمیرسد که جواب دهد یا اینکه یک جواب کلی میدهد.
پس باید ابتدا تاپیک و پست به صورت تکمیلی با رعایت قوانین و توضیح کافی ایجاد شود بعد انتظار جواب داشته باشید.
بعضا هم به قول مهندس نکویی افرادی که اطلاعاتی دارند نمیخواهند در اختیار دیگران قرار دهند.
یا اینکه آنها نمایندگی مجاز یک یا چند برند هستند اما در صورتی که اطلاعات قرار دهند مورد توبیخ بالادستی ها قرار میگیرند(خودم درگیر این مسئله بودم قبلا).
اینها دست به دست هم داده و این مسئله را ایجاد نموده.
اما انصافا من انجمنی پربارتر و غنی تر از اینجا سراغ ندارم! قدرش را بدانید.
با تشکر.

amir42302000

کاربر vip
کاربر
2015-01-03
49
63
سلام آقای مدیر اولا" در مطلبی که مطرح کردم ابراز امیدواری کردم که ناراحت نشوید . ثانیا" حداقل در همین بخش و در مدت کوتاهی حداقل یک عضو دیگر هم مطلب بنده را تایید کرد وبا توجه اندکی به دیگر بخشها این شکایات زیاد است . ثالثا" واقعا" جنابعالی از درخواست من از دوستان جهت معرفی انجمن فعالتر برداشت تبلیغاتی داشته اید ؟ یا درخواست برای راه حلی جهت یافتن پاسخی برای سوالات متعدد بی پاسخ خودم و دیگران . رابعا" چون بنده متخصص مجربی نیستم ترجیح میدهم مواظب باشم تا مبادا پاسخ غلط بنده دیگران را گرفتار کند . خامسا" علاوه بر جا نیفتادن فرهنگ پاسخ به سوالات دیگران فرهنگ انتقاد پذیری هم نداریم . و فورا" میخواهیم منتقد را منکوب کنیم (مانند استفاده از واژگان بخندیم یا گریه کنیم برای مطلب ) و یا تهدید کنیم به حذف اکانت که این دیگر شنیدنش از زبان جنابعالی غم انگیز و مایوس کننده است . در پایان ضمن تشکر از پاسخ هایی که در این مدت از دوستان گرفته ام امیدوارم همگی موفق باشید

آخرین ویرایش:
بالا