آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: ایراد مودم تی پی لینک TD-W8901N

alireza geram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-09-04
230
825
پاناسونیک کاشان
باسلام دو تا مودم هست چراغهای پاور و لینک و DSL ثابت مونده چراغهای شبکه هر چند ثانیه باهم روشن و خاموش میشن خازنهای C26 وC36 باد کرده بودن تعویض شدن اما هیچ تفاوتی نکرد قطعه ایی هم داغ نمیکنه ممنون میشم راهنمایی کنید

mohsen_jun_2005

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-01-03
618
861
تهران
سلام، ظاهراً دستگاه دائماً ری استارت میشه، شاید نیاز به فلش یا تعویض کلیه خازن های الکترولیتی داره..قبلش با فلکس مرغوب یه هیت معمولی روی المان ها بگیرین، بعد از اینکه سرد شد دوباره تست کنین...اگر جواب نگرفتین لطف کنین یه عکس واضح از برد بزارین.

آخرین ویرایش:

alireza geram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-09-04
230
825
پاناسونیک کاشان
هیت گرفتم فایده نداشت:crying: اینم تصویر برد مودم image_2018_11_1-19_42_13_4_GBC.jpg

ahmad_janson

کاربر vip
vip
کاربر
2008-04-30
105
412
بندر انزلی

rezalx

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-11-10
1,123
1,799
سلام دوست عزیز
من 5 تا مودم از همین مدل دارم و همین ایراد رو دارن

مشکل از ایسی LAN (سمت چپ تصویر کنار کریستال ) هست که از روی برد اورقای برداشتم و یه مودم راه افتاد

متاسفانه این ایراد شایع هستش یه فکری باید کرد و این ایسی و ایسی وایفا رو وارد کرد

saeedrr

کاربر vip
کاربر
2012-04-24
133
188
سلام من زیاد از این مورد داشتم مخصوصا مدل 8951و8901 باید یه بار فلش کنید راه میوفته.توضیح آقای rezalx هم که گفتن آیسی میسوزه اون آیسی dsl هست و الان فروشگاه امیر آیسی داره این قطعه رو اگر دو تا ترانزیستور کنار همین آیسی پایه ها به هم شرت نباشن یعنی آیسی سالمه و با یه فلش زدن راه میوفته وقتی هم این آیسی خراب میشه یکم غیر معمولی داغ میکنه.اگر خازن 220 میکرو کنار آیسی فلش باد کرده بود که حتما باید فلش کنید.در خیلی از موارد هم خازن 470 میکرو کنار سلف خراب میشه و باد هم نمیکنه یعنی از نظر ظاهری درسته که با تعویض کردنش راه میوفته

آخرین ویرایش:

Rasoolprs

کاربر
2019-05-08
1
3
با سلام خدمت مهندسین عزیز
من هم دقیقا همین مشکل رو دارم میشه لطف کنید به بنده آموزش بدید که چطوری میتونم بایوس مودم TD-W8901n رو فلش کنم چون در این حالت که سه چراغ روشن هست اصلا نمیشه وارد مودم شد و firmware اون رو آپدیت کنم
آیا با نرم افزار باید این کار رو انجام داد ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

shahrampirmo

کاربر vip
کاربر
سلام عزیز باید ای سی بایوس مودم رو با هیتر و پنس برداری

بعدش فایل دقیق و هم مدل مودمت رو از سایت دانلود کنی

و بعدا با دستگاه پروگرمر دو باره بریزی روش

و دوباره ای سی رو با هیتر بچسبونی

بالا