آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: استفاده از پروگرامرهای TNM در لینوکس

fateh.m

کاربر
2014-03-11
32
69
با سلام خدمت دوستان
اگه از استاتید کسی در مورد روش استفاده از پروگرامرهای TNM در سیستم عامل لینوکس (فرقی نمیکنه هر کدام از توزیع ها باشه ) اطلاعاتی داره از قبیل درایور و نرم افزارش
ممنون میشم راهنمایی کنه
توجه داشته باشید که با نرم افزار های شبیه ساز ویندوز (win,virtual box )جواب نگرفتیم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: alis2010

ahmad_janson

کاربر vip
vip
کاربر
2008-04-30
105
412
بندر انزلی
با سلام خدمت دوستان
اگه از استاتید کسی در مورد روش استفاده از پروگرامرهای TNM در سیستم عامل لینوکس (فرقی نمیکنه هر کدام از توزیع ها باشه ) اطلاعاتی داره از قبیل درایور و نرم افزارش
ممنون میشم راهنمایی کنه
توجه داشته باشید که با نرم افزار های شبیه ساز ویندوز (win,virtual box )جواب نگرفتیم
من چند سال پیش ازشون درخواست کردم که واسه لینوکس درایور بنویسن اما شرکت تمایلی برای این کار نداره . من خودم واسه پروگرمر tnm و rt از یه سیستم قدیمی با ویندوز xp استفاده میکنم و رو لپ تابم از اوبونتو .

fateh.m

کاربر
2014-03-11
32
69
میشه بفرمایید چطوری تویه اوبنتو از TNM استفاده می کنید؟

ahmad_janson

کاربر vip
vip
کاربر
2008-04-30
105
412
بندر انزلی
میشه بفرمایید چطوری تویه اوبنتو از TNM استفاده می کنید؟
من تو لینوکس نمیتونم از Tnm استفاده کنم چون درایور نداره واسه لینوکس . عرض کردم که واسه پروگرمرها از یه سیستم قدیمی با سیستم عامل ویندوز استفاده میکنم .
کلا اوبونتو این سخت افزار رو نمیشناسه و بدون درایور نمیشه کاری کرد . ( اگه تو ترمینال lsusb بگیرید ، متوجه عرض بنده میشید )

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: fateh.m

fateh.m

کاربر
2014-03-11
32
69
من تو لینوکس نمیتونم از Tnm استفاده کنم چون درایور نداره واسه لینوکس . عرض کردم که واسه پروگرمرها از یه سیستم قدیمی با سیستم عامل ویندوز استفاده میکنم .
کلا اوبونتو این سخت افزار رو نمیشناسه و بدون درایور نمیشه کاری کرد . ( اگه تو ترمینال lsusb بگیرید ، متوجه عرض بنده میشید )

ممنون از وقتی که گذاشنین

بالا