آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: محافظ برق

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

V.GHAEDY

مدیریت بازارچه
ناظم انجمن
مدیر تالار
2010-08-19
1,825
7,759
جنت شهر

Mahyar17348

کاربر
2017-05-04
67
60
محافظ برق ک یکسره شده و همزمان با وصل دوشاخه برق،خروجی ها برق دارند و لامپ سبزو زرد روشنه و گاهی قرمز هم روشن میشه،علت چیه؟
رله رو تست کردم حتی با نو عوض کردم،آی سی رو همینطور،ترانزیستور رو همچنین حتی خازن ها رو!!!! دیود ها همه تست کردم سالمن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: partis

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,066
IRANTK
محافظ برق ک یکسره شده و همزمان با وصل دوشاخه برق،خروجی ها برق دارند و لامپ سبزو زرد روشنه و گاهی قرمز هم روشن میشه،علت چیه؟
رله رو تست کردم حتی با نو عوض کردم،آی سی رو همینطور،ترانزیستور رو همچنین حتی خازن ها رو!!!! دیود ها همه تست کردم سالمن
لطفا برای مشکل خود تاپیک جداگانه ای ایجاد کنید تا به مشکل شما رسیدگی شود.
همچنین در تاپیک جدید از برد عکس کاملی قرار دهید.
این نمیشود که همه قطعات تعویض شود اما دستگاه کار نکند اصولا نباید تمام قطعات بی دلیل تعویض شود بلکه با توجه به تحلیل مداری عیب مشخص شود.

W120

کاربر
2020-07-10
2
3
45
سلام دوستان
محافظ برق میزنم به برق چراغ قرمز روشن میشه و بعد سریع چراغ زرد دیگه همینطور میمونه در ضمن آی سی تعویض کردم ترانزیستور تعویض کردم خازن ها همه تعویض کردم دیودعا رو چک کردم سالم بود اما مشکل حل نشد نمی دونم مشکلش چیه کمک کنید ممنون میشم

W120

کاربر
2020-07-10
2
3
45

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: partis

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
دوستان لطفا برای خودتون تاپیک مستقل بزنید و مشکلتون رو در عنوان مشخص کنید برند و مدل محافظتون هم مشخص کنید. در متن پست عکس محافظ رو هم بزارید اگر مدل خاصی ندارد.
این تاپیک خیلی قدیمی هست و عنوانش هم ناقص هست.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا