آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل زود خالی کردن باطری ریموت کنترل از چیست؟

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,762
با سلام
ایراد از آی سی می باشد.

درود

اگه جمله شما سوالی است گه قبلا پاسخ دادم بنظرمن آی سی خرابه.
و اگه جمله خبری است که قبلا خودم خبر دادم.

بعنوان ریموت یدک با روشی که عرض کردم قابل استفاده است و این آی سی خراب تر نمیشه

سپاس

آخرین ویرایش:

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,500
سلام ریموت دزدگیر ماجیکار من زود باتری خالی میکنه یک روز در میان باید باتریش رو عوض کنم چیکار کنم؟
با سلام عوامل متعددی باعث جریان کشی و مصرف باتری میشود در ریموت ماجیکار اگر گزینه اتو فعال شود مصرف باتری چند برابر میشود برای رفع این مشکل به چند مورد توجه شود . ابتدا سولفاته نبودن مدار شستشو با تینر و هیت گرفتن . بررسی اتصالات فیبر دو لایه جریان کشی مدار ار اف و تفکیک ار اف و برد کفی .تست کریستال وخازن های اس ام دی. البته موارد دیگری هست که با بررسی نوع ریموت قابل پیگیری هست امیدوارم این تجارب مفید وکاربردی باشد. موفق باشید

yaghot

کاربر
2012-08-26
60
158
درود
اگه یک عمل فعال بمونه فعالیت های دیگه میسر نمیشه مضافا که عمل مداوم روی درب مشخص میشه .
لذا اتصال مداوم یک کلید در یک صورت محتمله که خالی شدن باطری را مدت قابل توجهی دور از درب تست کنیم و عملیات درب قابل مشاهده نباشه.

سپاس

باسلام
درست میفرمایید . البته یه ریموت tv قدیمی بود که اون دکمه کارخاصی انجام نمیداد ولی اتصالیش باتری رو خالی میکرد
باتشکر ازشما

Rashed9008

کاربر
2019-12-29
1
2
سلام
من ریموت دزدگیر مجیکار ۷۰۲ دارم که باطری زود خالی می‌کنه برد RF راعوض کردم بازم همان ایراد است
لطفاً راهنمایی کنید
متشکرم

mgs

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-08-26
375
588
ببینید لحیم سردی ندارین بعد جایی از برد سولفاته نشده مشکل ایجاد کنه.

Alikarimi72

کاربر vip
کاربر
2023-01-05
25
16
سلام دزدگیر تصویری مکسیدر مراجعه کردن برای تعمیر به دلیل خالی شدن باطری هر یک تادو ساعت مشکلش رو چطور میشه برطرف کرد؟

siamak_abd

کاربر
2023-06-04
1
0
,کرج
سلام باطری ریموت کنترل ضبط خیلی زود طی 2 روز باطری خالی میکند باطری سکه ای سه ولتی میخورد . ریموت دارای یک کریستال و ای سی شبیه قیر و قطعات اس ام دی خازن و ترانزیستور و فرستنده ای ار هست که به ظاهر همه چی سالم ولی مشکل زود خالی شدن باطری دارد مدار تجدید قلع شد و باطری هم از جنس مرغوب استفاده شده ولی موثر نبود ایراد از ای سی است یا غیره ؟

2023-12-21
2
3
بوکان
سلام
بنده ماشینم کوییک هستش بادو عدد ریموت که هر دو آنها باطری شون زود خای میشه حد اکثر دو ماه باطری عمر میکنه این قدر باطری خریدم تو این گرونی دیگه کلافه شدم خیلی هم کم از ماشین و ریموت استفاده میکنم اصلا هم باطری رو رو سوئیچ جا نمیزام علتش چیه که زود خالی میشن

بالا