آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

آموزشی: آنلاک کردن مودم همراه ایرانسل unlock ZTE MF910 - ZTE MF910

shervin110

کاربر
2007-06-23
12
24
کرج
آنلاک این مودم رو بدون تست برای دیگر عزیزان قرار میدی و مودم دیگران رو به فنا میدی .
آنلاک و فلش این مدل مودم کار راحتی نیست . قبل از آنلاک باید یک بکاپ و دامپ از مودم بگیرید و بعد فلش بزنید و انلاک کنید و اون بکاپ و دامپ رو برگردونید .
قابل توجه
اون دامپ فقط از روی همون مودمی که گرفته شده کار میکنه و اگر رو مودم های دیگه بریزید مودم بریک میشه .

برادر من ، قبل از گپی کردن مطالب فروم روسی ، تست کن و اگر مطمئن شدی مشکلی نداره به بقیه توصیه کن .

trust toiler

کاربر
2021-08-19
8
1
دوست عزیز بنده همه این مراحل رو به درستی انجام دادم و در آخر هم مودم ریست شد اما وقتی روشن شد باز هم سیمکارت های دیگه رو قبول نمیکنه. فقط ایرانسل

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,476
اهواز
آنلاک این مودم رو بدون تست برای دیگر عزیزان قرار میدی و مودم دیگران رو به فنا میدی .
آنلاک و فلش این مدل مودم کار راحتی نیست . قبل از آنلاک باید یک بکاپ و دامپ از مودم بگیرید و بعد فلش بزنید و انلاک کنید و اون بکاپ و دامپ رو برگردونید .
قابل توجه
اون دامپ فقط از روی همون مودمی که گرفته شده کار میکنه و اگر رو مودم های دیگه بریزید مودم بریک میشه .

برادر من ، قبل از گپی کردن مطالب فروم روسی ، تست کن و اگر مطمئن شدی مشکلی نداره به بقیه توصیه کن .

پیشنهاد میکنم یک بار دیگر به آموزش دقت کنی

توی تصویر پست اول سیم کارت همراه اول رو گذاشتم
به اون درشتی نوشته IR.MCI

بالا