آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: آیفون تصویری الکتروپیک زنگ نمی خوره و پنل جلو درسوت میکشه

2019-12-30
68
51
تهران
سلام و احترام
منم همین مشکل رو داشتم که آیفون زنگ نمی خورد مدل 1286 الکتروپیک که با شستشوی ولم مشکل حل نشد ومقدار ولتاژی که پایه وسط میداد بیشتراز 100 ولت میرسید که به ناچار دو پایه ولوم رو اتصال کوتاه کردم که مقاومتش شد صفر.
میشه جاش مقاومت پایین گذاشت مثلا 10 اهمی؟؟
می خواستم ببینم کسی از این ولوم ها سراغ داره بتونم تهیه کنم رفتم بازار پیدانکردم؟؟

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
759
2,531
تهران -شانکهای
سلام و احترام
منم همین مشکل رو داشتم که آیفون زنگ نمی خورد مدل 1286 الکتروپیک که با شستشوی ولم مشکل حل نشد ومقدار ولتاژی که پایه وسط میداد بیشتراز 100 ولت میرسید که به ناچار دو پایه ولوم رو اتصال کوتاه کردم که مقاومتش شد صفر.
میشه جاش مقاومت پایین گذاشت مثلا 10 اهمی؟؟
می خواستم ببینم کسی از این ولوم ها سراغ داره بتونم تهیه کنم رفتم بازار پیدانکردم؟؟

با احترام، با اتصال کوتاهی که انجام دادی مشکل حل شد ؟ اگه حل شده ،دیگه نیازی به مقاومت نداری

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
759
2,531
تهران -شانکهای
تعویض میکنم ، البته با اتصال کوتاه هیچ مشکلی پیش نمیاد جز اینکه صدا همیشه رو hi هستش ، من ولوم موجود دارم ، ولی اگر میخوای صدا کمتر بشه میتونی مقاومت بزاری ، رنج ولوم مشخصه ، از مقاومتهای مختلف برای رسیدن به صدای مطلوب استفاده کنید

2019-12-30
68
51
تهران
ولوم های زنگ رو میشه اتصال کوتاه کرد ولی ولوم های نور و رنگ تصویر رو نمیشه چون تصویر نامناسب میشه وقتی در حالت hiقرار میگیره.شما کدوم شهر واستان هستید؟همه ولوم های آیفون هارو موجود دارید؟

Nader13

کاربر
2020-01-28
18
28
دوست گرامی اگر شما تصویر داری ولی کیفیتش اومده پایین و با ولومها هم در رزولوشن و بقیه موارد هم به همین ترتیب هست و بعد از کارهای اولیه مانند تمیز کاری و تستهای قطعات باز مشکل برطرف نشد احتمال ضعیف شدن پاور هم وجود داره اگر اون رو تعویض کنید احتمالا درست میشه
البته چون پاورش احتمالا بالای ۱۰۰ت باشه قبلا از بقیه موارد مطمئن شوید
البته من دقیقا مدل شما رو نداشتم ولی مدلی دیگه ای داشتم که با تعویض اون کیفیت صهحه و تمام ولومها که به درستی کار نمی کردند به درستی به کار افتادند
موفق باشید

2019-12-30
68
51
تهران
سلام ,
منبع تغذیه ولتاژ15 ولت رو به برد صوت میده وتست شده فقط توی صفحه نمایش مانیتور شدت نور ومقدار رنگش خود به خود کم وزیاد میشه باشستشوی پتانسیومت یاهمون ولوم های مربوطه مشکل حل شد.

بالا