آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: مشکل : عمل نکردن فن دور تند 206 هنگام گرفتن کولر

رضا24

کاربر
2014-03-18
6
11
با سلام خدمت اساتید گرامی
میخواستم بپرسم میشه 206 مثل 405 از روی سوکت درایر کاری کرد همزمان با گرفتن کولر فن دور تند اجرا بشه؟؟!!

با تشکر

Sent from my LG-H324 using Tapatalk

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: kheyroo

Mojtaba14151

کاربر
2018-08-22
1
0
سلام منم206مدل 80 دارم وقتی کولر میگیرم فن روی دور کند کار میکنه، آیا این طبیعیه یا نه؟

manhant

کاربر
2009-07-01
107
591
سلام
اگه آمپر آب بالا نمیاد مشکلی نداره .

rezasisi

کاربر
2011-05-26
112
430
تهران
درود...
اصولا دور تند در خودرو 206 در دو جالت کار میکنه حالت اول بالا رفتن بیش از حد دمای اب وحالت دوم هم زمانیه که فشار گاز کولر بالا بره که معمولا کولر به مدت طولانی یا در هوای گرم ودر حالت سکون حودرو استفاده بشه فشار گاز کولر میره بالا..

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: RAMINP85

pckho0r

کاربر vip
کاربر
2012-01-10
148
276
برای تست سالم بودن دور تند فن 206 در زمان روشن بودن موتور کانکتور فشنگی آب رو بکشید باید فن بلافاصله بره روی دور تند اگر نرفت مقاومت فن ایراد داره و باید بازدید بشه. خیلی از خودروها دور تند فنشون ایراد داره ولی صاحب خودرو نمیدونه!

در زمان گرفتن کولر در هوای گرم اگه تو جاده باشین رو دور تند نمیره ولی اگه تو شهر باشین به تجربه باید بره رو دور تند خصوصا در مناطق گرمسیری

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sorkhfam

Hossein842

کاربر
2021-04-22
2
0
منم این مشکل رو دارم سوئیچ سه حالته رو وقتی میکشم و با سینم وصل میکنم فن باید بره روی دور تند ولی نمیره رو پارس امتحان کردم اتصال کوتاه که می‌کنی می‌ره رو دور تند
مشکلی که برام درست کرده آینه که بعد یه مدت کار کردن کولر فشار گاز بالا میره و کمپرسور شروع به صدا دادن میکنه

حمید شریفی

کاربر
2021-05-18
1
0
35
با سلام شما ماشینت روشن کن کولر خاموش باشه وقتی که ماشینت گرم شد همان لحظه که فن دور کند کار کرد کولر بزن اگه کولر روشن کردی فن سر دور تند افتاد فن برق مشکل نداره اما اگه سر دور کند ماند برق یا ریله یا سیم کشی مشکل داره

ممد سیستم

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-06-18
486
954
26
پرند
منم این مشکل رو دارم سوئیچ سه حالته رو وقتی میکشم و با سینم وصل میکنم فن باید بره روی دور تند ولی نمیره رو پارس امتحان کردم اتصال کوتاه که می‌کنی می‌ره رو دور تند
مشکلی که برام درست کرده آینه که بعد یه مدت کار کردن کولر فشار گاز بالا میره و کمپرسور شروع به صدا دادن میکنه

توی تست عملگرهو کار میکنه فن دور تند؟

بالا