آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزشی: فایل فلش انواع مختلف DVR

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
دوستان چون مدل های DVR و دوربین بسیار متنوع و زیاد هست اگر بخواین همه را در یک تاپیک آپلود کنید خیلی شلوغ و تاپیک سنگین میشه.
به نظر من برای برند های مشهور مثل Hikvision، Dahua ، UniView ، AXIS، SAMSUNG، SONY، panasonic، LG، BOSCH تاپیک مستقل ایجاد کنیم و یک تاپیک هم برای no name ها و یا برندهای ضعیف و کپی.
میشه OEM هر برند را هم در تاپیک خودش بگذاریم مثلا cortech که OEM داهوا هست در تاپیک داهوا نرم افزارهاش رو قرار بدیم چون یکی هست با داهوا.

parsvero

کاربر vip
کاربر
2012-12-11
69
865
شیراز
AHD6808 s j تقدم به دوستان

پیوست‌ها

• 185.7 کیلوبایت بازدیدها: 1,868

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,216
2,976
با تکثیر فایلهایی که شماره سریال و p2p دارند بخصوص در هایک ویژن و داهوا شما موجب میشوید که انتقال تصویر در دستگاهایی که فایلهای انها تکثیر شده به مشکل یا قطع شوند
در سرور هاک ویژن و ورتینا وقتی دو دستگاه با یک سریال و یک مک ادرس وصل میشوند مشکل ایجاد میشود و ان شماره سریال را بند میکنند.البته فعلا در ایران هاک ویژن خدمات انتقال را برداشته است
اکثر خرابی در هاک ویژن با فریمور قابل حل است
برای داهوا هم سعی کنید شماره سریال را حذف کنید
در دستگاهایی که ایپروم ندارند هم همینطور هستند اگر xmeye باشد عملا p2p دستگاه کپی شده از بین می رود.البته در مدلهای قدیمی و انالوگ که p2p قطع شده مشکلی نیست.متاسفانه برای اکثر تعمیر کارها اصلا مهم نیست و برای پسورد دستگاه را فلش میکنند و انتقال تصویر از بین میرود

برای خود من در هفته چندین دستگاه می اید که برای برداشتن پسورد تعمیرکارها فلش کردن و p2p از بین رفته .خود من به هیچ عنوان فایلی که p2p دارد را نه منتشر میکنم نه به کسی میدهم و برای فلش هم همیشه p2p خود دستگاه را میزنم‌.مگر مشتری از ای پی استاتیک استفاده کند شرایط تغییر میکند

آخرین ویرایش:

shiri_3h

کاربر vip
کاربر
2010-07-31
62
139
با سلام خدمت همکار گرامی از اینکه فایل فلش را قرار دادین ممنونم ولی پسوردش adminنیست لطفا رمز را در سایت قرار دهید
https://www.irantk.ir/attachment.php?attachmentid=156958&d=1559851826

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
دوستان قرار شد برندها در تاپیک مستقل فایل هاشون گذاشته بشه که نکردین لااقل در تاپیک فایل فلش درخواست دیگه نگذارید!! بعدا کا حضرت فیل هست بین این ها فایل پیدا کردن.
پست های اضافی و درخواست ها حذف گردید.

بالا