آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مقدار مقاومت در برد یخچال الکترو استیل

h.esakndari

VIP+ افتخاری
کاربر
IMG_20160224_111122.jpg
با سلام مقاومت به شماره شاسی ار 5در برد سوخته مقدارش معلوم نیست لطفن مقدار مقاومت را میخاستم
ایسی که در مدار در اورده شدهشماره اش
است که بجای انTOP254
قرار است بزنم اسم یخچال الکترو استیل است وبگفته مشتری یک خازن هم کنار این برد بوده که گمش کرده ومقدارش را میخواهدTOP 258

آخرین ویرایش:

h.esakndari

VIP+ افتخاری
کاربر
سلام من تعمیرات رادیو تلوزیون و...انجام میدهم ایسی به شماره شاسی یو3بعد از تعمیر پاور خیلی داغ میکرد که گیرم نیامد ومجبورم برد را کامل عوض کنم وبردش هم گیرم نمیاد از کجا باید تهیه کنم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: meigoon

IEPC

کاربر
2016-03-12
1
0
سلام دوست عزیز.
شاید با کمک هم بتونیم مشکل همدیگه را حل کنیم. از نظر تعمیر بردتون و طراحی مدار و حتی خرید مدار یخچالتون. لطفا تماس بگیرید.
۰۹۳۵۴۱۱۶۷۰۰

hamid.nezam

کاربر
2015-04-04
118
111
مطمينا با شكل ظاهري نميتونيم به نتيجه برسيم
اما با بررسي محل و كاربرد قطعه در مدار ميشه به جاهايي رسيد
البته از ايسي تاپ سوييچ استفاده شده و براي تغذيه دوازده ولت مدار از ٢٢٠ شهري است
بنظر من نيازي به اين كارها نيست خودتان بهتر ميدانيد كه ميتوان براي جايگزين در مدار از چه مدارات اماده اي در بازار استفاده كرد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: meigoon

top10_tk

کاربر
2017-01-28
6
5
سلام
یه عکس از نزدیک از قسمت پاور برد مذکور خواستم در صورتی که امکانش هست کمکم کنید عکس از قسمت آی سی TOP254PN و اطراف آی سی

ممنون

hamid06

کاربر
2014-01-03
3
3
سلام دوستان مقدار مقاومت R33 جلوی اپتوکوپلر رو کسی میدونه چنده؟ترکیده معلوم نیس چنده

hamid06

کاربر
2014-01-03
3
3
سلام دوستان مقدار مقاومت R33 جلوی اپتوکوپلر رو کسی میدونه چنده؟ترکیده معلوم نیس چنده

بالا