آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: نداشتن صدا در آیفون تصویری تابا مدل 1090

mehrab

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-11-26
599
1,949
سلام بر دوستان یه ایفون تصویری تابا مدل 1090 هست که به گفته مشتری صدا بیرون نمیرود ... وقتی که من توی تعمیرگاه اونا وصل کردم به برق بوی لاستیک سوخته بلندشد ومتوجه شدم که بو از داخل دسته گوشی هست بازش کردم دیدم که بلندگوی توی گوشی سوخته به طوریکه مشخص بود بلند گوراعوض کردم حالا صدای زنگ هست اما صدای گفت وگو نیست ازدوستان تقاضا دارم که لطفا راهنمایی بفرمایند تاببینیم این مشکل برطرف میشود یانه

ahmadihamid

کاربر vip
کاربر
2014-09-29
9
5
سلام.دوستان من هم به همین مشکل بر خوردم و صدا نه میره نه میاد تمام خازن های تعویض شده هوک عوض شده و پنل هم سالم هستش.لطفا راهنمایی بفرمایید.

rao

کاربر vip
کاربر
2017-03-14
6
2
اکثر اوقات خازن 10 میکرو مشکل میخوره وولی در بعضی مواقع tip رو باید عوض کنید

hamidzare93

کاربر vip
کاربر
2019-10-02
6
9
سلام اگر 1090 m100باشه r8کنار رله را جامپ کنید وc38 راهم خذف کنید صدا ودر بازکن حل می شود

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: farhadi-1

mahdfakhar

کاربر
2015-07-15
1
1
برای حل این مشکل باید مقاومت r28 رو اتصال و خازن بالای آن رو برداریم
این کار برای زمانی هست صدا از گوشی به پنل قطع می باشد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: MDFR

mo2

کاربر vip
کاربر
2016-09-12
5
1
منم الان این مشکل رو دارم و موندم چکار کنم ؟؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Ghaaz

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
757
2,531
تهران -شانکهای
منم الان این مشکل رو دارم و موندم چکار کنم ؟؟

با احترام .
دوست عزیز، اولا باید عکسی از برد صوت رو آپلود کنید.
دوما چه کارهایی انجام دادید که به نتیجه نرسیدید .؟؟!!
مدل گوشی ، m100 هستش یا m200؟
اصلا درمانده نباش. اطلاعات رو کامل عنوان کن تا به نتیجه برسید اگه تعمیرکار باشید .
سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: chapwolf

mo2

کاربر vip
کاربر
2016-09-12
5
1
خازن های ۱۶ولت ۴۷میکرو تعویض .قطع کن همینطور .دسته گوشی چک .پنل با مانیتور دیگر چک شد سالم بود و ایراد از بخش صوت هست در ضمن زنگ میخوره تصویر داره درب اوکی فقط رفت و برگشت نداره اصلا .۱۰۴۰ بدون حافظه

آخرین ویرایش:

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
757
2,531
تهران -شانکهای
خازن های ۱۶ولت ۴۷میکرو تعویض .قطع کن همینطور .دسته گوشی چک .پنل با مانیتور دیگر چک شد سالم بود و ایراد از بخش صوت هست در ضمن زنگ میخوره تصویر داره درب اوکی فقط رفت و برگشت نداره اصلا .۱۰۴۰ بدون حافظه

علیک سلام .
شما در مرحله اول و با شرط سلامت قطعاتی که ذکر کردید ، خازن c3 رو تعویض کنید و اطلاع بدید .
توجه: هنوز عکسی از برد نفرستادید . در تاپیک بعدی هم برای تعمیر پاور ، باید عکس ارسال کنید .

بالا